Minion Rush Hileli Apk 8.0.1a Mod

Apk İçeriği

Minion Rush Hileli Apk Çılgın Hırsız dizisini çocuklarınızla izlemeyi seviyorsanız, neden Minion Rush Hileli Apk’nin keyfini çıkarmalarına izin vermiyorsunuz? Çocukların minyonlar dünyasıyla ilgili bir sürü trivia sorusuna cevap verdiği gerçekten eğlenceli bir oyundur. Bunları cevaplarken çok eğlenecekler. Ayrıca, hiçbir şeyi kaçırmamak için cevaplarını Iconic Dashboard’a kaydedebilirler. Bu oyun hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

minion rush apk hile

Minion Rush Hileli Apk  Bu basit bir mantık ve çok eğlenceli bir oyundur. Şimdiye kadarki en ikonik ve eğlenceli çocuk oyununu indirebilirsiniz! Sadece karakterler ikonik değil, aynı zamanda güçlendirmeler de oldukça efsanevi! Minion Rush apk’nın en son sürümünde ıvır zıvır soruların cevabını kaydedebilir ve bilgisayara karşı savaşta kullanabilirsiniz.

Minion Rush Hileli Apk 8.0.1a Mod

Filmin resmi oyunu olan Çılgın Hırsız iPhone ve Android için kullanıma sunuldu. Franchise’ın ilk resmi oyunu sadece birkaç ay önce piyasaya sürüldü ve büyük bir başarı elde ediyor. Film serisinin ikinci bölümü de Android pazarında piyasaya sürüldü ve birçok hayrandan büyük eleştiriler aldı. Bahsetmeye gerek yok, ikinci versiyon, öncekine göre büyük bir gelişme. Bir iPhone veya Android telefonunuz yoksa oyunun en son sürümünü Android Market’ten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

minion rush apk son sürüm

Eşsiz oyun fikrinin yanı sıra, oyun bir dizi başka özellikle de yüklenmiştir. Ekran görüntülerinizi yükleyebilir ve Facebook, e-posta ve Twitter üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hatta bunları kısa mesaj olarak da gönderebilirsiniz. Minion Rush Hileli Apk‘yı kullanarak arkadaşlarınızla etkileşim kurmanın pek çok yolu var. Bunun dışında, satın alabileceğiniz farklı kostümlerle karakteriniz için ilginç görünümler satın alabilirsiniz. Telif Hakkı olduğunu düşünüyorsanız bize bildiriniz.

 

Mod apk de son derece özelleştirilebilir. Her karakteriniz için farklı sesler ve görsel efektler seçebilir ve onlara benzersiz özellikler de verebilirsiniz. Bu, özellikle sonsuz bir koşuya hazırsanız, oyunu oynamayı daha da eğlenceli hale getirir. Oyunda ilerledikçe yeni kostümler satın alabilir ve arkadaşlarınızla karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

minion rush apk Hileli mod

Bununla birlikte, modun en ilginç yönü, sonsuz koşu oyununun bir dizi heyecan verici engelle desteklenmesidir. Bu engeller engeller, tüneller, atlama tahtaları, çarklar ve dönen merdivenlerden oluşur. Basit engellerden devasa dönen merdivenlere kadar her şeyi içeren bir dizi farklı engel var. Minion Rush Hileli Apk Bu zorlukların herhangi birinde amaç, son aşamaya ulaşmak ve nihai patron olmaktır.

 

Mod sadece güçlendirmeler için değil. Oynanabilecek tüm zorlukların yanı sıra, liderlik tablolarına katılarak sınırsız para kazanma fırsatı da var. Bunlar hem ücretsiz hem de satın alınabilir. Oyun oturumunuz boyunca güçlendirmeler biriktirebilirsiniz, ancak tek sınır kendi hayal gücünüzdür. Minion Rush apk Sınırsız Güçlendirmeler ücretsiz olarak dahildir, satın alınanlar ise sınırlı bir süre ile gelir.

 

Oyunun gerçek kişilerle nasıl ilerlediğini görmek için öncelikle ücretsiz bir demo hesabı ile oyunu denemeniz önerilir. Ücretsiz deneme hesapları, gerçek para kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan çeşitli stratejileri uygulamanıza ve analiz etmenize olanak tanır. Minion Rush Hileli Apk Ancak, gerçekten nakit kaybetmekten kaçınmak istiyorsanız, oyun içi para birimini (APK) veya banka kartınızdaki parayı satın almanız önerilir. Bu iki seçenekten herhangi birini kullanmak size gerçek insanlarla oynamakla aynı rahatlığı sağlayacaktır.

Share Minion Rush Hileli Apk 8.0.1a Mod
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir