MMX Hill Dash Apk Para Hileli Mod 1.11626 Güncel

Apk İçeriği

MMX Hill Dash Apk ‘nin hikayesi basittir. Bu oyunda, galaksiyi kötü robotlardan kurtarmakla görevlendiriliyorsunuz. Ayrıca uzayda koşmanız ve diğer oyunculara karşı yarışlara katılmanız gerekecek. Bu görevler, kasaları toplayarak veya zorlukları tamamlayarak kazanılabilecek yeterli puan topladığınızda mevcut olacak. MMX Hill Dash 2‘nin kontrolleri serideki ilk oyunla neredeyse aynı: sol ekranda hem sol hem de sağ pedalları ve sağdaki hızlandır düğmesini kullanarak küçük aracınızı sürün.

mmx hill dash apk

MMX Hill Dash 2‘de iki temel oyun yöntemi kullanabilirsiniz: diğer oyunculara karşı klasik yarışlar veya oyun içinde yer alan öğretici zorluklar. Her iki yöntem de, yeni araçların kilidini açarken ve her yarışta genel becerilerinizi geliştirirken oyunun çeşitli aşamalarında ilerlemenize izin verir. Ek olarak, öğretici zorluklar size oyunun en iyi bölümlerinden birine bir göz atmanızı sağlar: kendi aracınızı tasarlama yeteneği. Bu, tekerleklerini, lastiklerini ve egzozunu özelleştirmeyi içerir. Bu, aracınızdaki çeşitli donanım parçalarının gerçekten nasıl çalıştığına dair bir fikir edinmenizi sağlar.

mmx hill dash apk

 

MMX Hill Dash Apk Bir video oyununun gerçek ölçüsü, onu oynarken sizi heyecanlı ve mutlu hissettirip hissettirmediğidir. Bu, MMX Hill Dash 2’nin çok fazla sahip olduğu bir şey. Oyunun ilk bölümü, oyunculara çok çeşitli araç tasarımlarını kullanarak biraz eğlenme fırsatı veriyor. Bu araçlardan bazıları kamyonları, otobüsleri, kir bisikletlerini ve BMX döngülerini içerir. Farklı araç parçaları, oyundaki farklı yarışlar için farklı araç stilleri oluşturmanıza olanak tanır. Mi Kontrol Merkezi apk 

mmx hill dash 2 apk

Araç parçalarını oyun içi para biriminde veya dünya pazarından satın alabilirsiniz (birkaç örnek kredi ve altındır). Bunları çevrimiçi pazarda da kazanabilirsiniz. Seviye atladıkça oyun içi para birimini kazanırsınız ve bunları ek ekipman satın almak için kullanırsınız. Oyun içi satın alımların çoğu, oyundaki çeşitli seviyelerde ilerlemenize yardımcı olmayı amaçlar, bu nedenle yalnızca oyundaki zorlukları tamamlamada hedeflerinize yardımcı olacak öğeleri satın almak mantıklıdır.

 

Daha önce de belirttiğim gibi, bu oyunun en iyi özelliklerinden biri, kendi özel aracınızı oluşturma yeteneğidir. Aracı, helikopter, yarış arabası, arazi motosikleti ve BMX bisikleti gibi birçok farklı stile göre tasarlayabilirsiniz. Bu araçlar, aracınızı birçok farklı şekilde özelleştirmenize olanak tanıyan kendi geliştirmeleri ve yükseltmeleri ile birlikte gelir. Parça seçimini inceleyerek ve aracınız için en iyi olanı bulmaya çalışarak zaman harcayabilirsiniz. Özelleştirme seçeneklerinin çoğu çok eğlencelidir ve birçok android oyuncusu için benzersiz bir oyun deneyimi sağlar. Turbo VPN Ücretsiz Premium Apk

mmx hill dash  mod apk

Bu popüler MMX Hill Dash Apk ilgili diğer harika şeylerden bazıları, görevlerinizi tamamlamaya ve oyunu olabildiğince çabuk tamamlamaya çalışırken karşılaşacağınız destansı engellerdir. Oyuncuların karşılaşacağı zorluklardan biri, oyundaki pistlerin çoğunda bulunan dar virajlar ve dar noktalardır. Oyunu kazanmak için başka bir araca karşı yarışırken, bazen bu dönüşlerde çok fazla koşuşturma olacak. Bu, hareketlerinizi doğru bir şekilde nasıl zamanlayacağınızı bilmekle kolayca önlenebilir, böylece bu dar eğrileri sorunsuz bir şekilde geçebilirsiniz. Oyunda ayrıca fethedilecek bazı tepeler de var. Bu tepelerin üzerinden atlayabilmeniz ve geçtiğiniz arazinin tadını çıkarabilmeniz için kontrollerde ustalaşmanız gerekecek.

 

MMX Hill Dash Apk tepe çizgisi ile karşılaşılabilecek diğer zorluklar, oyunun sunduğu iki farklı oyun modudur. Bir sonraki zamanlayıcıdan önce zorlukları tamamlamak için yarışacağınız geleneksel yarış modunu oynamayı seçebilir ve ayrıca kendiniz için kendi kişisel hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte, hayatta kalma modunu oynamayı da seçebilirsiniz, bu durumda o anda kullanacağınız hız dışında hiçbir şeyi değiştiremezsiniz. Bu oyun modlarından hangisini seçerseniz seçin, MMX’in oyunu oynarken size sunduğu muhteşem grafiklerin ve heyecan verici özelliklerin keyfini çıkarırken sizi saatlerce meşgul edecek kadar zorlayıcı olacaksınız.

mmx hill dash Para Hilesi

Bu MMX Hill Dash Apk en iyi yanı, çevrimiçi oyun için kullanılabilmesidir. Bu özelliği kullanmak için herhangi bir şey indirmenize gerek yok çünkü bu özellik doğrudan Google Play mağazasında mevcut. Ayrıca yolculuğunuz için kullanmak istediğiniz eşyaları da aynı yerden satın alabilirsiniz. Sürüş becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, ne kadar iyi ve ne kadar uzman olduğunuzu görebilmek için çevrimiçi olarak çeşitli yerlerdeki liderlik tablolarında rekabet etmeyi deneyebilirsiniz. Daha iyisini yapıp yapamayacağınızı görmek için peşinde olduğunuz aynı MMX Hill Dash Android oyununu kullanan diğer oyuncularla da bağlantı kurabilirsiniz. Bunlar, bu android oyununu oynarken öğrenebileceğiniz heyecan verici şeylerden sadece birkaçı.

Array
Share MMX Hill Dash Apk Para Hileli Mod 1.11626 Güncel
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat