Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas) V1.26.6851
Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas) V1.26.6851

Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas) V1.26.6851

Latest Update on

App Info

Apk Adı Mobile Legends: Bang Bang
Package com.mobile.legends
Yayıncı Moonton
Kategori Aksiyon
Versiyon 1.6.36.6932
Boyutu 123
Yorum Android 4.1 and up
Mod Özelliği Unlimited Diamond/Full Skin
Son Güncelleme
Heyecan Dolu 5v5 MOBA

Apk İçeriği

Mobile Legends Mod Apk ‘ta tüm karakterlerin, görünümlerin ve seviyelerin kilidini açabilirsiniz. Modu kullanarak özel ekipmanlardan sınırsız elmasa kadar her şeyi satın alabilirsiniz. Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas)  Bu modun en iyi yanı, indirmenin ücretsiz olmasıdır. Oyundaki tüm özellikler zaten normal sürüme dahil edilmiştir, bu da onu daha heyecanlı ve ödüllendirici kılmaktadır. Bu oyunu ücretsiz oynamak istiyorsanız, aşağıdaki basit adımları uygulamanız yeterlidir:

Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas) download

Mobile Legends Mod Apk, resmi oyunun güncellenmiş bir sürümüdür. Tanrı modunun ve tüm öğelerin kilidini ücretsiz olarak açmak için kullanabilirsiniz. 11 Temmuz 2016’da Çin ve Güneydoğu Asya sunucularında yayınlandı. Oyunu indirmek hala ücretsizdir, ancak premium özellikleri ücretsiz olarak Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas) download alabilirsiniz. Bu, hiçbir şey ödemeden oyunu deneyimlemenin inanılmaz bir yoludur. Ayrıca, bu mod birçok farklı platformda mevcuttur, bu nedenle herhangi bir platformda indirebilirsiniz.

Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas) V1.26.6851

Mobile Legends Mod Apk’yi indirdikten sonra MOD düğmesini açıp kapatabilir veya MOD menüsünü gizleyebilirsiniz. Bu, oyundaki tüm karakterlerin, şampiyonların ve görünümlerin kilidini açmanın harika bir yoludur. Modun yardımıyla, onları açmak için yeniden şarj etmeniz gerekmez. Bu harika bir özellik çünkü oynamak için para harcamanıza gerek yok. Skinler için ödeme yapmaktan bıktıysanız, Mod Apk’ı kullanarak onları ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.

Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas) indir

Bu oyunda çeşitli beceriler yardımıyla düşmanların üslerini yok edebilirsiniz. Ayrıca harita kontrolü için savaşabilir ve rakiplerinizin üslerini yok edebilirsiniz. Bu sizi bir tanrı gibi hissettirecek heyecan verici bir oyundur. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kahraman var ve her birinin farklı avantajları ve dezavantajları olacak. Yeni takım kombinasyonları ve benzersiz dövüş stilleri keşfetmekten keyif alacaksınız. Mobile Legends Mod Apk yardımıyla düşmanlarınızı alt edebilecek ve yeteneklerinin kilidini açabileceksiniz.

Mod APK size sınırsız elmas verecek. Oyun ayrıca mevcut kahramanlarınızdan herhangi birini kullanmanıza izin verecek. Oyun bir strateji ve takım çalışması oyunudur. Mobile Legends Bang MOD APK’yı kullanmak, sınırsız elmas elde etmenize ve tüm kahramanlarınızın kilidini açmanıza izin verecektir. Bu popüler oyunda arkadaşlarınızla oynamanın ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız. Kontroller basit ve öğrenmesi kolay ve ayrıca oyundaki ayarları favoriniz olacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas) V1.26.6851

Mobile Legends Mod (Sınırsız Elmas) Apk indir

Mobile Legends Mod APK’sını kullanmak size sınırsız jeton ve elmas verecektir. Bir anti-ban sistemi, bir harita hacki ve bir Lenox kaplaması var. Oyun son derece rekabetçi ve mod bunu daha da artıracak. Standoff 2 Apk 2021 ** Ayrıca, tüm özelliklerinden yararlanabilmeniz için oyunu indirmeye değer. Kurulumu da kolaydır. Orijinal sürüm kadar kullanımı kolaydır.

Oyun ayrıca sonsuz miktarda deneyim puanı sunuyor. Oyunun seviye atlama sistemi, kahramanlarınızın yeteneklerini özelleştirmenize olanak tanır, böylece onları savaşta daha etkili olacak şekilde geliştirebilirsiniz. Ayrıca oyunda bir dizi yeni mod ve harita bulunuyor. Tek bir oyunda tüm karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Buna ek olarak, grafikler daha gerçekçi ve AI sistemi beşe dört durumları atlayacak.

Oyun, karakterlerinizin zorluk seviyesini seçmenize izin veriyor. Ayrıca beceri seviyenize ve tercihinize bağlı olarak birkaç karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Bu oyunda yeniyseniz, oynamaya başlamak için profesyonel olmanız gerekir. Ancak oyunun zorluğu çok yüksek. Bilgisayar korsanları hesabınıza girmek için mavi deliklerden yararlanmaya çalışacağından her zaman dikkatli olmalısınız. Mobile Legends Mod Apk oynayabilmek için Android cihazınıza sahip olmanız gerekmektedir.

Yeni neler eklendi Mobile Legends: Bang Bang

Unlimited Diamond/Full Skin

En Yeniler Mobile Legends: Bang Bang

1. Yeni Kahraman: Gece Dükü - Aamon. Kahraman Özelliği: Ölümcül mana parçaları kullanan usta bir suikastçı. 2. Yeni Etkinlik: Karnaval etkinliği sınırlı süreliğine mevcut! 3. Yeni Mod: Hızlı tempolu yeni bir gündelik mod olan Boommander Modu yakında oyundaki yerini alacak! 4. Magic Chess S6, 30 Ekim 00:00:00'da sona erecek, Magic Chess S7 - Çukur Dirilişi ise kısa bir süre sonra başlayacak.

Profesyonel bir oyuncu değilseniz, bu oyunun ücretsiz, indirilebilir sürümünü deneyebilirsiniz. Bu, daha iyi bir oyuncu olmanıza yardımcı olacaktır. Roblox APK Karakterinizin saldırısını yükselterek güçlü bir ekip oluşturabilirsiniz. Oyunu indirmek de ücretsizdir, böylece kolayca ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Sınırsız kredi ve boost almak istiyorsanız Mobile Legends Mod Apk’yi indirmeniz yeterli. Bu hileler, premium yüzeyler ve oyun içi satın alımlar dahil her şeyin kilidini açmanıza izin verecek.

Download Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas) V1.26.6851 for Android

Google Play Store Puanlaması

4.2
27,920,162 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Mobile Legends Mod Apk (Sınırsız Elmas) V1.26.6851
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir