MONOPOLY GO! APK v1.14.2 (Latest Version)
MONOPOLY GO! APK v1.14.2 (Latest Version)

MONOPOLY GO! APK v1.14.2 (Latest Version)

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı MONOPOLY GO!
Package com.scopely.monopolygo
Yayıncı Scopely
Kategori Masa Oyunları
Versiyon 1.14.2
Yorum Android 6.0
Mod Özelliği Latest Version
Son Güncelleme
Zengin olmak için ZAR AT, imparatorluğunu İNŞA ET ve başarıya giden yolu PLANLA!

Apk İçeriği

MONOPOLY'nin bu yeni tasarlanmış sürümünde çılgınca hayallerini bile AŞAN bir servetin sahibi ol! Herkesin hayran olduğu milyarder BAY MONOPOLY; dünyaca ünlü şehirler, fantastik topraklar ve çok daha fazlasından ilham alan yeni tahtaları keşfederken sana rehberlik edecek.
MONOPOLY hayranlarının çok sevdiği bu klasik oyunu, her zevke uyarlanmış daha yüksek bir tempoda oynama şansı yakala. Mülk Taşı Setleri topla, Evler ve Oteller inşa et, Şans Kartları çek ve elbette MONOPOLY Paraları kazan! Scottie, Silindir Şapka, Savaş Gemisi ve daha fazla sevdiğin oyun Jetonlarıyla oyna.

Kamu Fonu mini oyunuyla, arkadaşlarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı ol veya onlardan çalarak zirveye kendin çık. Arkadaşlarına gönderebileceğin veya Facebook Grubumuzda paylaşabileceğin hikaye Çıkartmaları topla!

MONOPOLY GO!'nun Özellikleri:

SENİ ZİRVEYE ÇIKARACAK YOLA TIRMANMAK İÇİN SATIN AL VE İNŞA ET
Evler inşa etmek için renkli Mülk Taşı Setleri topla, daha sonra arkadaşlarından daha yüksek kira almak için Evlerini Otele yükselt! Her tahta üzerinde inşa edebileceğin yeni Şehir Simgeleri keşfet ve Net Değerini dünyanın en büyük iş adamı olacak şekilde arttırmak için bu Simgeleri yükselt!

KLASİK MONOPOLY OYUNUNUN KEYFİNİ ÇIKAR
Tanıdığın ve sevdiğin klasik MONOPOLY tahtasında oynamak için zar at. BAY MONOPOLY gibi tanıdık simalar ve kodes (ne yazık ki yine var!), Demir yolları ve herkesin en sevdiği para kazanma makinesi GO gibi tanıdık yerlerle karşılaşacaksın! Yeni Şans Kartları arasından seçimini yap, Kamu Fonu temalı mini oyundan para kazan ve Scottie, Silindir Şapka, Savaş Gemisi ve daha fazlası gibi en sevilen Jetonlarla dünyayı keşfet.

ARKADAŞLARIN VE AİLENLE OYNA
Sosyalleşme zamanı! Arkadaşlarının, servetine servet katacağı Kamu Fonu gibi yeni mini oyunlardan tam olarak yararlanmak için arkadaşlarınla oyna! Biraz haylazlık yapmaya ne dersin? Bir Demir yolu taşı üzerine gel ve trenin seni iki yeni mini oyuna götürmesine izin ver: Çalışmayı durdurma sırasında arkadaşının Şehir Simgelerini yık ya da Banka Soygunu sırasında onun banka kasasından para çal. Para bulanındır!
Çıkartma Koleksiyonlarını tamamlamak ve BÜYÜK ÖDÜLLERİ kapmak için, Arkadaşlarına Çıkartma hediye et ve sen de oyundaki arkadaşlarından Çıkartmalar al!
Heyecan verici işbirliği Etkinlikleri ve Turnuvalarında oynayarak, HER ŞEYİN SAHİBİ olmak için lider tablosunda üst sıralara tırman!

YENİ SÜRÜM MONOPOLY
Nesillerdir keyif alınan bu oyunu oynamanın yepyeni bir yolunu deneyimle! Mobil cihazlar için yeniden tasarlanan MONOPOLY GO! bu dünyaca ünlü klasiğe yeni bir yorum getiriyor. Tanıdığın MONOPOLY karakterlerinin yanı sıra, yeni yüzler ve yeni servet kazanma ve her şeyin sahibi olma yollarıyla da karşılaşacaksın! Her bir oyun turunda, sana keyif verecek şekilde tasarlanmış muhteşem grafikler ve canlı animasyonlarla dolu bu zengin dünyayı keşfet.

HER GÜN YENİ BİR MÜCADELE
Turnuvalara Katıl, Ödül Düşürme, Ücretsiz Park Yeri Özel Kurallı Etkinlikler ve Nakit Kapma Etkinliklerinde oyna. Her saat başı açılan yeni Etkinliklerle, her gün yeni oyun yolları keşfedebileceksin!

MONOPOLY GO! ücretsiz oynanabilir, fakat bazı oyun içi nesneler gerçek para karşılığında satın alınır. Oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

MONOPOLY adı ve logosu, kendine özgü oyun tahtası tasarımı, dört köşeli kareler, BAY MONOPOLY adı ve karakteri ile oyun tahtası, kartları ve oyun parçalarının ayırt edici klasik unsurlarının her biri Hasbro'nun ticari markaları olup; ticari mülkiyetinde olan oyun ve oyun ekipmanları Hasbro'nun izniyle kullanılmaktadır.

MONOPOLY © 1935, 2021 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır. Hasbro tarafından lisanslandırılmıştır.

Gizlilik Politikası: https://scopely.com/privacy/
Hizmet Şartları: https://scopely.com/tos/
Kaliforniya'daki Oyunculara Sunulan Ek Bilgiler, Haklar ve Tercihler: https://scopely.com/privacy/#additionalinfo-california

Bu oyunu yükleyerek, lisans sözleşmeleri şartlarını kabul etmiş olursun.

Yeni neler eklendi MONOPOLY GO!

Latest Version

En Yeniler

HEY! Yenilikler harika hissettiriyor! Sen ne dersin? En sevdiğin şey olan eğlenceyi daha uzun saatler boyunca yaşaman için birçok iyileştirme yaptık! Hatalara gelecek olursak... ONLARI BÖCEK GİBİ EZDİK! Dedik sana, bizde yanlış olmaz!

Google Play Store Puanlaması

4.6
1537278 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share MONOPOLY GO! APK v1.14.2 (Latest Version)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat