Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık)
Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık)

Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık)

Post on

App Info

Apk Adı MONOPOLY
Package com.marmalade.monopoly
Yayıncı Marmalade Game Studio
Kategori Masa Oyunları
Versiyon 1.3.0
Boyutu 76
Yorum Android 6.0 and up
Mod Özelliği Unlocked All
Son Güncelleme
Risk alın & Hasbro çevrimiçi & çevrimdışı arkadaşlar ve aile için tahta oyunu oynamak! Marmalade Game Studio olarak bu klasik masa oyununu mobil cihazlara getirmekten gurur duyuyoruz ...

Apk İçeriği

Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık) , oyunun kullanıcıların oyunda değişiklik yapmasına izin veren bir versiyonudur. Bunlar, hapse girme kurallarının değiştirilmesini, biri sizin arazinize girdiğinde ne kadar para kazanıldığını ve daha fazlasını içerir. Oyunun kuralları orijinal versiyona benzer, ancak oyuncular istedikleri kadar oyuncuyla oynamak için çeşitli ayarları değiştirebilirler. Ayrıca tur sayısını değiştirebilir ve bazı kutuları atlayabilirler.

Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık) APK

Bu, oyunun en heyecan verici özelliğidir çünkü oyuncuların dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmasına ve çok oyunculu modlarda birbirlerine meydan okumasına olanak tanır. Ayrıca oyun içinde çevrimiçi ve çevrimdışı çok oyunculu oyunlar dahil olmak üzere çok sayıda mod bulunmaktadır. Bu, kullanıcıların kendilerine uygun bir şey bulmasını kolaylaştırır. Ayrıca, kullanıcıların kuralları özelleştirmesine ve onları daha rekabetçi hale getirmesine olanak tanır. En iyi yanı, Monopoly Mod Apk’yi indirmek ve oynamak için ücretsiz olmasıdır!

Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık)

Oyun Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir ve çeşitli dillerde mevcuttur. Gerçekçi dünyası ve kapsamlı kuralları ile Monopoly Mod Apk, arkadaşlarıyla kaliteli zaman geçirmek isteyen Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık) herkes için harika bir seçenektir. Can sıkıntısını gidermek için yeni bir yol arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir tahta oyunudur. Mod Apk, oyunun kurallarını kişiselleştirmenize ve her zamankinden daha fazla eğlenmenize izin verecek.

Clash of Clans v11.651.10 Apk + Mod (Unlimited Troops/Gems) Android

Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık) İNDİR

Monopoly MOD APK, aynı anda sekiz oyuncu ile oynamanıza izin verir. Çok oyunculu modda, sekiz kişiye kadar meydan okuyabilirsiniz. Ancak oyunu oynayabilmek için öncelikle cihazınızda bilinmeyen kaynakları etkinleştirmelisiniz. Bunu yaptığınızda, oyun cihazınıza yüklenecektir. Kurulduktan sonra APK dosyasına dokunabilir ve oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz! Kötü amaçlı yazılımlardan, casus yazılımlardan ve diğer kötü amaçlı programlardan kaçınmak için virüsten koruma uygulamanızı etkinleştirmeniz gerekir.

Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık)

Çevrimdışı oynamak için Monopoly Mod Apk’yi de kullanabilirsiniz. Oyunun yeni sürümünün orijinalinden daha fazla özelliğe sahip olduğunu göreceksiniz. Çevrimiçi çok oyunculu özelliği yalnızca modlu sürümde mevcuttur. Özel çok oyunculu oyunlar bile oynayabilirsiniz. Uygulama, Google Play Store’da mevcuttur. Bu modun tüm cihazlarla uyumlu olmadığını unutmamak önemlidir. Yüklediğinizde, cihazınızda bilinmeyen kaynaklar seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir.

Best fiends apk

Oyunun kuralları özelleştirilebilir. Oyunun kurallarını ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz. Örneğin, Jetonlarınızın rengini değiştirebilir, yükseltebilir veya iş panonuza ekleyebilirsiniz. Bu seçeneklerin tümü, Monopoly deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Monopoly MOD APK kullanarak çok oyunculu modda oynayabilir ve kazanabilirsiniz! Oyunu seviyorsan, bulduğuna sevineceksin! Gerçek hayattaki bir yatırımcıysanız, keyfini çıkarmak için bu uygulamayı almak isteyeceksiniz.

Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık) DOWNLOAD

Oyunun apk dosyasını Android marketten indirebilirsiniz. Monopoly’nin en son sürümünü içerir. İndirdikten sonra, oyunu arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oynayabileceksiniz. Diğer oyuncularla rekabet etmek için oyunun çok oyunculu özelliğini de kullanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı bu oyunu oynamaya davet edebilirsiniz. Bu oyunun en iyi yanı, arkadaşlarınızla her yerden oynayabilmenizdir.

Bu oyun en fazla dört oyuncuyu destekler. AI tabanlı mod zorlu ve eğlenceli iken, çok oyunculu modu bir patlama. İster sıradan bir oyuncu, ister ciddi bir iş adamı olun, Monopoly mod apk, boş zamanınızı en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur! En iyi yanı, ücretsiz olmasıdır! Hiç para harcamadan oyunun keyfini çıkarmak için uygulamayı indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra istediğiniz kadar oynamaya devam edebilirsiniz.

Yeni neler eklendi MONOPOLY

Unlocked All

En Yeniler MONOPOLY

Choose your Community Chest cards: You asked and we listened! Choose between playing with the original Community Chest cards and the new. If you’re attached to the holiday fund era, or if you’re into the environmental and charitable angles in the new deck, you can pick your preference before you play!

Bu oyun her türlü android cihazla uyumludur. Oyunu iOS veya Android cihazlarda oynayabilirsiniz. Bir PC sürümü arıyorsanız, bir Android öykünücüsü kullanarak indirebilirsiniz. Emülatör, oyunu bilgisayarınızda oynamanıza izin verecektir. Bir Mac’iniz varsa, oyunu bilgisayarınıza da indirebilirsiniz. Dosyayı resmi web sitesinden indirerek Mac veya PC’niz için Monopoly Mod Apk’yi de yükleyebilirsiniz.

Google Play Store Puanlaması

4.3
80,616 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Monopoly Mod Apk v1.3.0 (Kilitler Açık)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir