MÜKEMMEL GRAFİKLİ TAMİR SİMULATORÜ | CAR DETALİNG SİMULATOR 2023 (Android,iOS) Gameplay 2022

MÜKEMMEL GRAFİKLİ TAMİR SİMULATORÜ | CAR DETALİNG SİMULATOR 2023 (Android,iOS) Gameplay 2022

3 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Car Detaling Simulator 2023 | Android,iOS
—————————————–

Yenilenmeyi bekleyen arabaları detaylandırın boyayın, cilalayın ve onarın.

▬▬▬ İndirme Bağlantısı ▬▬▬
Android►►https://ay.live/OTLQ
——————————————
Oyun Modu : Online
Boyut : 1 GB
Önerilen Ram : 4 GB
Model : Xiaomi Not 8 Pro

Android için daha fazla harika oyun videosu için beğenin ve abone olun.

——————————————
▬▬▬ Açıklama ▬▬▬
Özellikler:

Hortum, sabun ve havluyla saatler harcamadan arabanızın bakımını yapmak ister misiniz?

Car Detailing Simulator, kendi garajınızda uzman bir detaycı olabileceğiniz sanal bir oyundur. 30 farklı araba modelinden birini seçin ve tepeden tırnağa temizleyin. Tamponları parlatın, kaportayı yıkayın, boyayı cilalayın – hepsi burada!

Car Detailing Simulator, en önemli olanı detaylandırma yeteneklerinizi test edecek. Kirli dış kısımdan döşemeli yolcu bölmesine kadar hiçbir ayrıntı çok küçük değildir. En iyi eserinizi yaratmak için becerilerinizi kullanın ve kendinize saklamanız ya da açık pazarda satmanız için yeni arabalarla ödüllendirilin.

Profesyonel bir araba detaylandırıcısı olmak ister misiniz? Car Detailing Simulator ile eğlenirken ve becerilerinizi geliştirirken hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu oyun size bakımın temellerinden arabayı parlatmak için ileri tekniklere kadar her şeyi öğretecek! Ayrıca kendi işinizi yönetebilir ve becerileriniz geliştikçe atölyenizi yükseltebilirsiniz. En yeni aletlere ve ekipmanlara erişebileceksiniz, bu yüzden başarabileceklerinizin sınırı yok.
En karmaşık işler ve en zorlu yenilemeler için lisanslı AMMO aletlerini kullanın.
Detaylandırma şunları içerir:
– Yıkama
– Cilalama
– Tekerlek temizleme
– İç Süpürme
– İç leke çıkarma
– Modifiye
– Ve çok daha fazlası
Kendi arabanızı detaylandırmak ve bir sonraki seviyeye taşımak ister misiniz?
Car Detailing Simulator ile tam da bunu ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
Çeşitli modifiye ögeleriyle kendi arabalarınızı özelleştirerek başlayın, ardından onları temizleyin, yeni görünmelerini sağlayın. Daha da iyi işler elde etmek ve daha iyi arabaların kilidini açmak için atölyenizi ve AMMO aletlerinizi yükseltin.

Bu güçlü araba bakım simülatörü ile her türlü araba detaylandırma işini güvenle halledin. Car Detailing Simulator ile arabaları parlatabilir ve herhangi bir hasar riskine girmeden orijinal parlaklıklarını geri kazanabilirsiniz. Yıkamak, cilalamak ve perdahlamak için çok çeşitli oto bakım aletlerinden birini seçin. Kısa sürede işte uzmanlaşmanıza yardımcı olacak kapsamlı eğitim materyalleriyle profesyonel bir detaylandırıcı olun!

Biraz zaman ve çaba harcayarak atölyenizi en zorlu işlerin üstesinden gelecek şekilde yükseltirken para kazanmaya başlayabilirsiniz. Araba detaylandırma becerilerinizi artırmak ve her işten daha fazla kazanmak için arabalar üzerinde çalışın.

Pırıl pırıl, temiz bir araba almanın güzel olmadığını söyleyecek tek bir kişi yok. Arabanızın parlamasını istiyorsanız fakat onu kendi başınıza yıkamak için zamanınız veya sabrınız yoksa Car Detailing Simulator size yardımcı olacaktır! Bu oyunla biraz zaman geçirmek ve arabanızı haftalarca lekesiz tutmak çok kolay.

—————————————-
▬▬▬ Arkadaş Olalım ▬▬▬
♥️ Instagram – https://instagram.com/androidoyuncu.tv?igshid=Yzg5MTU1MDY=

Share MÜKEMMEL GRAFİKLİ TAMİR SİMULATORÜ | CAR DETALİNG SİMULATOR 2023 (Android,iOS) Gameplay 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir