Nonolive Pro Apk 9.2.2- 2021 ** İndir

Apk İçeriği

Nonolive Pro Apk , XB uygulama platformu tarafından desteklenen bir canlı sohbet uygulamasıdır. Kullanıcıların herhangi bir programlama veya karmaşık kurulum işlemlerine ihtiyaç duymadan uygulama ile etkileşim kurmasını sağlayan kullanımı çok basit bir arayüze sahiptir. Uygulamaya doğrudan tarayıcınız üzerinden erişilebilir. Nonolive Pro Apk, gezinmesi kolay basit ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir. Uygulama, Internet Explorer, Firefox, Safari ve Opera dahil olmak üzere tüm modern web tarayıcılarında çalışır.

Nonolive Pro Apk İndir

Nonolive Pro Apk Bilgisayar ekranınız üzerinden çevrimiçi sohbet etmeye bir alternatif arıyorsanız, Skype veya Yahoo Messenger gibi alternatiflerden birini kullanmayı düşünün. Ancak, masaüstü bilgisayarınızı kullanırken daha kullanışlı ve zengin özelliklere sahip bir sohbet seçeneği istiyorsanız, Nonolive’ı denemelisiniz. Bu etkileşimli sohbet uygulaması, VoIP entegrasyonu, canlı yayın, görüntülü sohbet ve tam özellikli bir sohbet odası gibi çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Yazılım, MSN messenger, Google sohbet ve diğerleri gibi diğer programlarla sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

Nonolive Pro Apk

Nonolive, XBMC (X Client Broadcast Manager) adı verilen basit, hızlı ve güvenilir bir teknoloji kullanır. Bu teknoloji, istemcilerin aynı anda birden fazla kullanıcıya mesaj yayınlamasını sağlar. Nonolive, kanalları yönetme yeteneğine sahiptir, bu da kullanıcının aynı anda 8 kullanıcıya kadar yayın yapmasına olanak tanır. Kanal zaten kullanımdaysa, başka bir kullanıcı açmaya çalışana kadar devre dışı bırakılır.

nonolive barış g

Bu etkileşimli uygulama aynı zamanda çoklu kullanıcı kaydını destekler ve yöneticinin her bir kullanıcı için izinleri ayrı ayrı değiştirmesine olanak tanır. Nonolive Pro Apk Kanalı kontrol etmenize yardımcı olmak için Nonolive yazılımı, kanal filtreleme sağlayan çok kullanışlı bir uygulama içerir. Bu kullanışlı uygulama, canlı sohbetinize yalnızca belirli kişilerin erişmesine izin verilmesi için belirli kriterler belirlemenize olanak tanır. Özel, grup, genel veya yalnızca davet gibi kriterleri belirleyebilirsiniz. Ayrıca kanal türünü yalnızca mesaj yayınlayacak şekilde ayarlayarak, hedef kitlenizi sohbet etmek isteyen kişilerle etkili bir şekilde sınırlayabilirsiniz.

 

Nonolive Pro Apk yazılımı, birden fazla kullanıcıya yayın yapma ve internette canlı videolar görüntüleme gibi güçlü özellikler içerir. Program, belirli bir saat ve tarihte otomatik olarak yayına başlayabilir. Arkadaşlarınızla bir şeyler paylaşmak istiyorsanız, uygulama web tarayıcısını kullanarak onlara yayın yapmanızı sağlar. Üstelik uygulama, yayınınızı canlı olarak herkesle, her yerde paylaşmanıza olanak tanır. İhtiyacınız olan tek şey kaliteli bir İnternet bağlantısıdır. Özel canlı yayın özelliği ile nonolive, arkadaşlarınızla bağlantı kurmanın harika bir yolunu sunuyor.

 

Görüntülü sohbet uygulamasının en önemli işlevlerinden biri, diğer kullanıcılarla etkileşime girmenize izin vermesidir. Dünyanın her yerinden insanlarla sohbet etmeyi mümkün kılar. Görüntülü sohbet oturumunuzu başkalarıyla paylaşmanızı kolaylaştırmak için uygulamada özel bir canlı yayın düğmesi bulunur. Canlı yayın butonuna tıklamanız yeterlidir ve canlı yayınınızı gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca görüntülü sohbet hizmeti, diğer üyelere metin sohbetleri göndermenize de olanak tanır.

nonolive rammus53

Nonolive Pro Apk uygulamasını kullanmanın avantajlarından biri de kanalınızın ve canlı yayınınızın performansını izlemenize yardımcı olmasıdır. Kanalınızda değişiklik yapma sürecindeyken, kanalın ana sayfasındaki ilgili simgeyi seçerek bunu yapabilirsiniz. Görüntülenen simge, canlı yayında şu anda neler olduğunu size söyleyecektir. Ayrıca, kanalınızın performansından memnun değilseniz, ayarlarını gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde değiştirebilirsiniz. En iyi yanı, kanalınızın ayarlarını değiştirmenin ücretsiz olmasıdır!

nonolive indir pc

Ayrıca kanalın diğer üyelerine özel mesajlar da gönderebilirsiniz. Nonolive Pro Apk, mesajlarınızı kişiselleştirmek için çeşitli seçenekler sunan gelişmiş bir mesajlaşma sistemine sahiptir. Hatta bir görüntülü sohbet oluşturabilir ve başka bir kullanıcıya gönderebilirsiniz. Nonolive – Live Broadcast ve Video Chat’in görüntülü sohbet işlevi, OS X platformunda da çalışır. Picsart Premium Apk

Sorunlarınız ve geri dönüşleriniz bizim için değerlidir. Lütfen bize e mail ile ulaşın: support@nonolive.com

Array
Share Nonolive Pro Apk 9.2.2- 2021 ** İndir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat