NORTHGARD V1.8.9 MOD APK – DLC PAKETLERİ AKTİF apk hile 2022

NORTHGARD V1.8.9 MOD APK – DLC PAKETLERİ AKTİF #Apk hile 2022

0 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Medieval Merge v1.35.0 PARA HİLELİ APK, macera, idle ve eşleme türündeki oyunları sevenler için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Pixodust Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterle bulunduğunuz mistik dünyada karşınıza çıkan yaratıklara karşı mücadele etmek, inşaatlar yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Medieval Merge: Epic RPG Games içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, geliştirmeleri hızlıca yapıp yenilmez olabilirsiniz. Tehlikeli canavarlar, onlarca aşama, keşfetmeniz gereken topraklar ve dahası sizleri bekliyor. Medieval Merge v1.35.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Medieval Merge: Epik RPG Oyunu Play Store’da 195.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Hile hakkında : oyunda istediğiniz gibi para ve elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

LINK:

https://cloud.mail.ru/public/7kSR/hEoMx318D

KURULUMU

Medieval Merge v1.35.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Medieval Merge 1.35.0 para hile apk : oyunda istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Medieval Merge 1.35.0 elmas hile apk : oyunda istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Share NORTHGARD V1.8.9 MOD APK – DLC PAKETLERİ AKTİF apk hile 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir