Nova Launcher Prime Apk 7.0.52 Final (Full) Apk + Mod
Nova Launcher Prime Apk 7.0.52 Final (Full) Apk + Mod

Nova Launcher Prime Apk 7.0.52 Final (Full) Apk + Mod

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı Nova Launcher Prime
Package com.teslacoilsw.launcher.prime
Yayıncı Teslacoil Software
Kategori Hileli Uygulamalar
Versiyon Varies with device
Yorum Android 4.4 and up
Mod Özelliği Tesla Unread 5.1.2
Son Güncelleme
Ev ekranı özelleştirin Nova Launcher Prime ile daha fazlasını yapın Nova Launcher’ın Nova Launcher Prime ile tam potansiyelinin kilidini açın: & bull; & # 8195; Hareketler : Ö ...

Apk İçeriği

Nova Launcher Prime APK, android telefonlar için en iyi ücretsiz kaldırıcı uygulamaları arasındadır. Bu kullanışlı program, sadece birkaç tıklama ile cep telefonunuza çarpıcı bir görünüm kazandırmanızı sağlar. Bu harika Nova Launcher Prime APK’sını gerçekten indirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Gelin bu mükemmel programa daha yakından bakalım ve nasıl çalıştığını görelim.

 

Bu uygulama, istediğiniz herhangi bir resmi ekleyerek veya silerek Nova Launcher Ana ekranınızı özelleştirmenize olanak tanır. Bedava Lig tv izleme programı apk 2021 Üstelik renkleri kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Nova Launcher’ın görev yöneticisi ve hesap makinesi için widget’lar ve standart sistem tepsisi gibi yenilikçi özellikleriyle birlikte gelir. Nova Launcher Prime modunu ilgili mağazadan yükleyebilir veya doğrudan web sitesinden indirebilirsiniz.

Nova Launcher Prime Apk

Ana ekranlarınız için eksiksiz bir özelleştirme seçenekleri yelpazesi sunan Nova Ayarları da dahil olmak üzere Nova Launcher’ın gelişmiş bölümünde kullanmak için çeşitli araçlar elde edersiniz. Ayrıca, Stil Ön Ayarları özelliği, çeşitli stillerde düzenlenmiş gerçekten benzersiz simgelerden oluşan bir seçim sağlar. Stil Sayfaları ayrıca kullanıcıların ana ekranlarına çeşitli tema renkleri ve duvar kağıtları uygulamalarına olanak tanır.

Nova Launcher Prime Apk

Bu, Nova Launcher Prime’da bulunan birkaç harika özellikten sadece biridir. Ayrıca, telefonunuzun gelişmiş ayarlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan yeni Nova Ayarları ile birlikte gelir. Duvar kağıdını, temaları ve renk şemalarını tercihinize göre değiştirebilir ve bu sezgisel arayüzü kullanarak kolayca uygulayabilirsiniz.  Nova Launcher Prime oyun mağazasına eklenen yeni simgeler, telefon arayüzüne hoş bir görünüm kazandırıyor. Doğa, hayvanlar, arabalar, uçaklar, dini simgeler, müzik simgeleri ve yeni Nova Ayarları gibi çok çeşitli benzersiz görüntülerde mevcutturlar.

 

Nova Launcher, kullanıcılara bir dizi kullanışlı işlev sağlayan birkaç benzersiz ve kullanışlı widget’a sahiptir. Google Haritalar adlı widget, son derece özelleştirilmiştir ve yerleşik widget’larda varsayılan araç olarak kullanılır. Haritanın konumunu farklı dillerde ana ekranınızda görüntüler. Diğer widget’lar arasında Nova Hava Durumu, hesap makinesi, kişiler ve diğerleri bulunur. Bu widget’ları daha da özelleştirmek isterseniz, Nova Launcher deneyiminizi geliştirebilecek çeşitli üçüncü taraf eklentileri indirebilirsiniz.

Nova Launcher Prime ücretsiz apk

Nova Launcher’ın en büyük avantajlarından biri, bir dizi yüksek düzeyde optimize edilmiş ve benzersiz widget ile gelmesidir. Aralarında en popüler olanı, görsel olarak çarpıcı olan ve Nova Launcher’ın benzersiz özelliğine uyacak şekilde mükemmel bir şekilde tasarlanmış hava durumu araçlarıdır. Nova Ayarlarının widget’ları yeşil, mavi ve gri gibi çeşitli renklerde bulunabilir ve kendi ihtiyaç ve tercihlerinize göre özelleştirilebilir. İstenmeyen simgeleri masaüstünden gizlemek için kullanılabilecek bir Dock özelliğine sahip Nova ayarları da vardır. Bu, masaüstünüzdeki yararlı alanı en üst düzeye çıkarmanıza ve birden çok görevi daha etkin bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır. Bu yuvayı daha az önemli bulduğunuz herhangi bir görev için kullanabilir ve tek bir dokunuşla hızlıca bunlara geri dönebilirsiniz.

Nova Launcher Prime mod Apk

Launcher pro apk’yı indirdiğinizde, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dizi araca erişim elde edeceksiniz. Bu araçlar, ücretsiz sürümdekiler gibi çalışır ve kullanıcıların üretkenlikleri için önemli olan bir dizi görevi gerçekleştirmelerine olanak tanır. Uygulamanın ücretsiz sürümlerinde yaygın olarak bulunan kullanışlı “ping” ve “mesaj gönder” özelliklerini kullanabilirsiniz. Ancak, ücretsiz sürümde bunlarla fazla bir şey yapamayacaksınız. Nova Launcher Prime, kullanıcılara uygulamanın ücretsiz sürümlerinin sağladığından tamamen farklı bir deneyim sunar. Nova yükleyicisini kolayca indirebilir ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son Sürüm Nova Launcher Prime Apk

Nova başlatıcı uygulamasının arayüzü ücretsiz sürüme benzese de özellikle kurumsal kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Arayüz, daha renkli, daha canlı ve hareketli olmakla birlikte, Nova’nın farklı seçenekleri ve özellikleri arasında gezinmeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu, premium sürümde bulunan özelleştirme seçeneklerini daha da kullanışlı hale getirir. Daha da iyi bir deneyim yaşamanızı sağlamak için ücretsiz sürümde bulunan araçları kullanarak Nova’nın düzenini, rengini ve temasını kişiselleştirebilirsiniz.

Yeni neler eklendi Nova Launcher Prime

Tesla Unread 5.1.2

En Yeniler

Nova Launcher Prime acts as a license for in the free Nova Launcher App. You will need to install it first. Updates are released as part of the Nova Launcher app, please see the changelog there.

Google Play Store Puanlaması

4.6
350,189 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Nova Launcher Prime Apk 7.0.52 Final (Full) Apk + Mod
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir