Photomath apk full reklamsız

Apk İçeriği

Photomath APK Dünyanın en çok kullanılan matematik öğrenme kaynağı ile matematik problemlerini nasıl çözeceğinizi, ev ödevlerini kontrol etmeyi öğrenin ve yaklaşan sınavlara ve ACT/SAT’lere çalışın. Her ay 100 milyondan fazla indirme ve milyarlarca soru çözümü!

Photomath apk Matematik çözme programı

Photomath APK yardımıyla tercih ettiğiniz kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Bir Facebook hesabınız varsa, arkadaşınızla anında sohbet kurmak için özelliği kullanabilirsiniz. Yazılım, e-posta kimliğinizi soracaktır; bu, onlarla gerçekten sohbet etmek istediğinizi doğrulamanın kolay bir yoludur. Diğer kişilerin e-postanıza erişmesini engellemek için ayarları bile değiştirebilirsiniz. Bu özellik, özellikle çok sayıda Facebook arkadaşınız varsa ve kiminle sohbet etmeniz gerektiğine karar veremiyorsanız çok kullanışlıdır. Çevrimiçi olarak birçok seçenek bulunduğundan, doğru yazılımı çok uzaklarda aramanıza bile gerek yok.

Photomath apk full reklamsız

Bu yazılım, sohbet etmek istemediğiniz kişileri engellemenin yanı sıra, onların kişilerini ve görevlerini kullanmanıza da olanak tanır. Onları sizi aramaya veya SMS yoluyla size mesaj göndermeye davet edebilirsiniz. Özelliklerin listesi sonsuzdur. Hatta insanlarla sohbet ederken oyun oynayabilir, e-postalarınızı kontrol edebilir veya görevlerinizi yönetebilirsiniz.

 

Tek sorun internetten güncelleme almanın mümkün olmaması. Bu, internette görebileceklerinizle sınırlı kalacağınız veya Facebook’taki insanlardan mesaj alacağınız anlamına gelir. Peki bu nasıl aşılır? Cevap basit.

Eğer ilgileniyorsanız, deneme sürümünü indirmeyi deneyebilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen, yalnızca seçilen birkaç kişiyle iletişim kurmanıza izin verecektir. Bunun dışında internetten başka bir şey indiremezsiniz. Bazı web siteleri, ürünleri indirmenize izin vermeden önce abone olmanızı gerektirir.

 

Bazı web siteleri, önce yazılımı test edebilmeniz için ücretsiz Photomath APK’sı verir. Tamamen memnun kalana kadar alışveriş yapmanıza izin verilmediğini anlamak önemlidir. Ayrıca, bu denemeler yalnızca kısa bir süre için mevcuttur. Deneme süresi sona erdiğinde, yazılımı tekrar indirmeniz gerekecektir. Bu noktada ürünü kullanabileceksiniz.

 

Kaynak koduna erişmek için bazı ücretler ödemeniz gerekecek. Bu, sektörde oldukça normaldir çünkü bu, yatırımcılara ve geliştiricilere faydalı bilgiler sağlar. Örneğin, özel uygulamalar oluşturmak için kaynak kodunu alacak ve uygulamaların nasıl çalıştığını öğreneceksiniz. Koddaki bilgileri kullanarak daha fazla özellik ekleyebilecek ve ürününüzü özelleştirebileceksiniz.

 

Bu yazılımın ücretsiz olmadığını belirtmek önemli olsa da, oldukça pahalı olduğu da doğrudur. Elbette, satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra geri ödeme alamazsınız. Ancak, keyfini çıkarabileceğiniz özellikler göz önüne alındığında fiyatlar yeterince makul. Daha önce başka ücretli programlar kullandıysanız, Photomath’te bulacağınız özelliklerin aynısını bekleyebilirsiniz. Ne de olsa, birçoğu bu pazarda başarılı oldu çünkü en iyi araçları doğru fiyata alabildiler.

 

Photomath’in ücretli bir sürümünü kullansanız bile, denemekten çekinmemelisiniz. Bunun nedeni, geleceğin bu program için neler sakladığını asla bilemezsiniz. Bir şeyler ters giderse, herhangi bir para harcamadan düzeltebileceksiniz. Aslında, ürünle ilgili olumlu deneyimlerini inceleme siteleri aracılığıyla diğer kullanıcılarla paylaşmaktan mutlu olan birkaç kullanıcı var. Bu nedenle, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulamayı indirmekle ilgileniyorsanız, Photomath Apk’yi deneyin.

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir