POCKMED Apk – Personal Medical Records Free 2021**

Apk İçeriği

POCKMED Apk Pocker, Private Label Rights uygulaması için yaygın bir yazımdır. Kullanıcılara Kişisel Tıbbi Kayıtlar (PMR) için yeni içerik düzenleme veya oluşturma olanağı verir. Kişisel tıbbi kayıtlar daha sonra kullanıcının makinesinde barındırılacaktır. Bu, kullanıcıya sağlık hizmeti sağlayıcısı tarafından oluşturulan PMR politikasına bağlı kalmadan kayıtları istediği gibi kullanma olanağı verir.

POCKMED Apk Ücretsiz

Pockmed Apk’nin en büyük yararı, dünyanın herhangi bir yerinde kullanabilmenizdir, ancak yalnızca bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Çoğu bilgisayar bu özelliğe sahiptir. Gerekli yazılımı indirebilir ve Pockmarked Apk uygulamasını başlatabilirsiniz. Oradan kendi kişisel tıbbi kayıtlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kayıtlar, tıbbi geçmiş, demografik bilgiler, tedavi planı ve kullanım için izin verilen ilaçlar gibi verileri içerir.

 

Pockmed Apk’yi indirerek, kendi kişisel tıbbi kayıtlarınızı oluşturmanıza izin veren sanal bir terminal sağlanır. Pockmarked Apk uygulamasını başlattığınızda, bir web tarayıcısından kendi kişisel tıbbi kayıtlarınıza erişebileceksiniz. Tüm seçimlerinizi görebilecek ve verilerinizle ne yapacağınız konusunda kararlarınızı verebileceksiniz. Yazılımın sağladığı güvenli ağı kullanarak verilerinizi güncellemek kolaydır. İsterseniz birden fazla profil oluşturabilir ve bunları başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

 

Kişisel kayıtlar için Pockmarked Apk kullanmak istemiyorsanız, her zaman başka bir tür kayıt yönetimi yazılımı kullanabilirsiniz. Tıbbi kayıt yönetiminin iki ana türü çevrimdışı ve çevrimiçi sürümlerdir. Çevrimdışı sürümler, kayıtlarınızı bir sabit sürücüden veya başka bir depolama aygıtından almanızı sağlarken, çevrimiçi sürümler, kayıtlarınıza internet üzerinden erişmenizi sağlar.

Medkal Apk

Pockmed Apk, ebeveynler ve diğer bakıcılar için kendi kişisel tıbbi verilerini takip etmeleri için uygun maliyetli bir çözüm sağladığı için çok popüler olarak kabul edilir. Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Pockmarked Apk “dışa aktarma ve içe aktarma özelliklerini” kullanarak verilerinizi Excel’e bile aktarabilirsiniz. Yazılım kullanılarak oluşturulan raporları bile yazdırabilirsiniz.

 

Pockmed Apk, Dr. Zeevdahlam tarafından geliştirilmiştir. Sağlık sektöründe birkaç yıllık deneyime sahiptir ve şu anda kendi danışmanlık firmasını yönetmektedir. Yazılımın birincil amacı, sağlık profesyonellerinin kendi tıbbi verilerini daha etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktır. Başka faydaları da var. Pockmarked Apk’ye kaydolursanız, ücretsiz güncellemeler, ömür boyu ücretsiz güncellemeler ve tüm ekibiniz için bir yıllık sınırsız erişim alacaksınız. Bu size çok fazla esneklik sağlar.

POCKMED Apk Para İade

Pockmed Apk’nin en büyük özelliği %100 para iade garantisidir. Yazılımdan tamamen memnun değilseniz, tam bir geri ödeme için geri göndermeniz yeterlidir. Pockmarked Apk’nin kullanımı çok basittir ve sosyal medya paylaşımı ve Facebook eklentileri gibi birçok eklentiyle birlikte gelir. Kullanıcı arayüzünde gezinmek çok kolaydır ve anında sonuç verir. Ek olarak, verilerin Excel, CSV, PPT, HTML, PDF ve diğer formatlarda dışa aktarılmasına da olanak tanır.

 

POCKMED Apk, kişisel tıbbi kayıtları almak ve düzenlemek için ücretsiz bir programdır. Apk Bilgi Veritabanından edinilebilir. Apk, kısaltılmış dosya biçimi kHTML veya Hiper Metin İşaretleme Dili anlamına gelir. HTML, web belgelerini biçimlendirmek için kullanılan bir biçimlendirme dilidir. HTML kodu, POCKMED Apk anahtarının gömülü olduğu belgeye yerleştirilmiştir. Apk ile Google, Yahoo, MSN gibi çeşitli kaynaklardan veya Apks kabul etme yeteneğine sahip başka herhangi bir bilgisayardan kişisel tıbbi kayıtlara erişebilirsiniz.

 

Share POCKMED Apk – Personal Medical Records Free 2021**
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir