Postegro Apk Gizli Hesapları Görüntüle 2021*

Apk İçeriği

Postegro Apk Instagram gizli profil görüntüleyicisini kurmak ve kullanmak çok kolaydır. Bunu doğrudan Instagram hesap ayarlarınızdan yapabilirsiniz. Her seferinde “paylaş”a tıklamak zorunda kalmadan Instagram’da yayınlanan görselleri görmek istiyorsanız, Instagram görüntüleyicinin Facebook sürümünü yüklemelisiniz. Bu, kullanıcıların profil sayfalarını bir mobil web tarayıcısı aracılığıyla görüntülemelerine olanak tanır.

Postegro Apk indir

“Gönderiler”e dokunabileceğiniz bölüme giderek görüntüleri doğrudan Facebook hesabınızdan görüntüleyebilirsiniz. Buradan “resimler”e dokunabilir ve Instagram’da yayınlanan tüm fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Görüntüler iki sütun halinde düzenlenmiştir. Bir sütun, fotoğrafın yayınlandığı sayfanın URL’sini görüntüler. İkinci sütun, görüntünün küçük resmini görüntüler.

 

Her resim, neyi tasvir ettiğine dair kısa bir genel bakış içeren bir resim yazısı gösterecektir. Açmak için küçük resme dokunabilirsiniz. Kullanıcılar, başlığa doğru kaydırabilir ve resmin tam görünümünü elde edebilir. Bunlara ek olarak, kullanıcılar her bir görselle ilişkili tam etiketleri de görebilecekler. Bu, hangi fotoğrafın hangi hesaptan geldiğini tam olarak bileceğiniz anlamına gelir.

 

Postegro Apk uygulamanın Facebook sürümü, Facebook eklentisinin herhangi bir kurulumunu gerektirmez. Bunun yerine, iPad veya iPhone’unuzu bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlamalısınız. Bağlandıktan sonra, ekranın sağ alt köşesinde bulunan Facebook “uygulama bağlantısını” tıklayın. Facebook profil görüntüleyiciyi yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin.

Postegro Apk

Kullanıcılara sunulan iki tür Instagram görüntüleyici vardır – ücretsiz ve abonelik tabanlı olanlar. Ücretsiz görüntüleyiciye Instagram uygulamasından erişilebilir. Hizmet için ödeme yapan kullanıcılar, ekranın sağ alt köşesinde bulunan “uygulama” simgesine tıklamaları yeterlidir ve görüntüleyicinin Facebook sürümünü açacaktır. Hunting Simulator 4×4 Apk

 

Postegro Apk Her iki sürüm de Instagram hesabına yüklenen resimlerin küçük resimlerini gösterir. Ayrıca, kullanıcının belirli görüntüleri aramasına izin verir. Kullanıcı küçük resimlerden birine tıkladığında, tek tek resmin albümüne yönlendirilecektir. Albümler, küçük resmin yanında bulunan artı işareti simgesine tıklanarak görüntülenebilir. Ayrıca, o belirli resim hakkında bilgi içeren görüntüleyiciyi getirmek için küçük resim üzerine çift tıklayabilirsiniz.

Postegro Apk hilesi

Facebook sürümü ayrıca, kullanıcının görüntüleri herkese açık olarak göstermeden göz atmasına izin veren özel bir tarama modu içerir. Taramaya, Instagram resimlerini görüntülediğiniz mevcut sayfadan erişilebilir. Özel mod düğmesine tıkladığınızda, bir dizi düğme içeren bir kutu görünecektir. Resimleri ilgili sayfalara bağlantı ile birlikte paylaşmak istiyorsanız, “herkese açık fotoğrafları göster” etiketli düğmeye tıklayabilirsiniz. Bu özel modda tüm görüntüleri temizlemeyi de seçebilirsiniz.

Postegro Apk Instagram gizli profil görüntüleyicisinin bu aracı kullanmaya karar verirken göz önünde bulundurması gereken çok sayıda avantaj ve özellik vardır. Bu özel uygulama, kullanıcıların görüntüleri birden fazla platformdan görüntülemesine olanak tanır. Ayrıca Facebook gibi bir sosyal ağ sitesi olmadan mümkün olmayacak işlevsellik sunar. İzleyici ayrıca Facebook ve Twitter’dan bağlantılar şeklinde resimler yükleyebilir. Tüm bu avantajlar, Gizli Profil Görüntüleyiciyi kullanmayı mükemmel bir fikir haline getirir.

 

Postegro Apk Diğer araçlardan farklı olarak, HAP Viewer Apk’nin çalışması için herhangi bir ek eklentiye veya indirmeye ihtiyacı yoktur. Tek gereken bir İnternet bağlantısı ve flash filmleri destekleyen bir tarayıcı. Kullanıcı bu iki araca sahip olduğunda, hesabının izin verdiği tüm resimleri görebilecek. Bu özellik son derece kullanışlı ve kullanışlıdır. Ayrıca, kullanıcıların hesaplarında kullanabilecekleri az sayıda görselle sınırlı olmadığı anlamına gelir. Gta San Andreas Apk

 

HAP Viewer Apk’nin gösterdiği görüntüler doğrudan kullanıcının bilgisayarına indirilebilir. Resimlerin bulunduğu sayfanın alt bilgisinde de bir indirme bağlantısı görünecektir. Daha sonra daha fazla görsele erişmek isteyen kullanıcılar için de bir bağlantı olacak. Bu, özellikle potansiyel müşterilerin ve müşterilerin görmesi için sosyal medya hesaplarından görüntüler göstermek isteyen iş adamları için yararlıdır. Bu, iPhone veya Android ahize gibi bir mobil cihazın kamera ekranından görüntü yüklemek için de kullanışlıdır.

 

HAP Viewer , gizli profil sahibinin kendisi hakkında başkalarına bilgi vermesini sağlayacak ücretsiz bir uygulamadır. Ancak kullanıcılar dikkatli olmalıdır. Bu aracı yalnızca kendilerine yardımcı olacak amaçlar için kullanmalıdırlar. Bu, istemeden amaçladıklarından daha fazla bilgi vermelerini önleyecektir. IP adreslerini veya diğer tanımlayıcı ayrıntıları gizlemeleri gerekiyorsa, ücretli bir gizli prApkofil görüntüleyici kullanmaları gerekir.

Array
Share Postegro Apk Gizli Hesapları Görüntüle 2021*
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir