New Princess DressUp 3D!

Apk İçeriği

Prenses Giydirme Oyunu 3D Apk, tek hayali kendi başına yaşamak olan genç bir kraliyet kızı hakkında klasik çocuk TV şovunun modern bir yorumudur. 1995 yılında Disney tarafından yapılan Prenses Tiana, tam teşekküllü bir top kızı olmak isteyen fakir bir geçmişe sahip çalışkan genç bir kızdır. Ama onu yaralı bir baba ve ölü bir ebeveynle bırakan trajik bir kazaya tanık olduğunda, Prenses Tiana yaralananlara yardım etmeye yemin eder. Yeni arkadaşı The Big Bad Wolf’un yardımıyla hayallerini gerçekleştirmek için yola koyulur.

prenses giydirme oyunu yükle

The New Princess DressUp 3D Apk, kendi karakterinizi seçip oluşturabileceğiniz bir giydirme oyunudur. Çeşitli eylemler gerçekleştirirken karakterlerin ifadelerini görebilir ve duyabilirsiniz. Bu, her birinin nasıl oynandığını görmek için farklı senaryolarda oynamanıza izin verir. Ayrıca size farklı ayarları kullanarak kendi hikayenizi oluşturma şansı verir.

prenses giydirme oyunu

Cinderella, Belle ve Snow White gibi Disney Prensesleri, hareketli grafiklerin kullanımıyla geliştirildi. Diğer oyunlar, Mulan ve The Lion King gibi Disney filmlerinden uyarlanmış hikayelere dayanan karakterlere sahiptir. Diğerleri fanteziye dayalıdır, yani prensesiniz ana karakterden tamamen farklı bir tarzda giyinecektir. Videoleap pro apk Uygulaması kullanarak böyle güzel videolar yapabilirsiniz.

prenses giydirme oyunu və makyaj

Kendi prensesinizi yaratmanıza izin veren birkaç oyun var, bazıları nitelikleri ve özellikleri değiştirmenize izin verirken, diğerleri daha basit. Bu oyunlar genellikle yaratıcılık ve hayal gücü için bir fırsat sağlar. Örneğin, A Princess Dress-Up! adlı oyunda göreviniz, karakterinizi en göz alıcı kıyafetlerle giydirmek ve özel bir akşam yemeğinden önce bir parti hazırlamaktır. Mevcut birçok seçenek ile elbisenizi değiştirebilirsiniz. Erkeklerin oynaması için özel bir seçenek bile var. PUBG MOBILE HİLELİ Apk dosyasını bu siteden indirebilirsiniz.

 

Karakterinize uçmaktan tenis oynamaya kadar neredeyse her şeyi yaptırabilirsiniz. Ayrıca kendi arka planını seçtiğiniz tarzda tasarlayabilirsiniz. Zamanınız veya paranız yoksa ek kostümler de satın alınabilir. Oyun oynamanızı arttırmaya yardımcı olmak için aksesuarlar eklenebilir.

prenses giydirme oyunu oyun skor

Yeni Prenses olma umuduyla birbirleriyle rekabet edebilecek hem kızlar hem de erkekler için yeni Prenses Giydirme oyunları mevcut. Bu oyun aynı zamanda çocuğunuzun bir taç kazanma umuduyla oynaması ve sizinle etkileşime girmesi için yeni bir karakter yaratma şansı da sağlar. Bu onlara oyunda daha ileri seviyelerin kilidini açmak için kullanabilecekleri ekstra puanlar kazandıracak. Her yeni seviye giderek daha zor hale gelir.

 

Ayrıca prensesiniz için satın alabileceğiniz çok sayıda aksesuar olduğunu da göreceksiniz. Bunlara giysiler, şapkalar, kanatlar, eldivenler ve her zaman önemli olan taç dahildir. Bunları çevrimiçi kıyafet üreticinizden satın almak mümkündür. Bu giydirme oyununda olasılıklar sonsuz görünüyor ve çocukların yeni favori prenses olmaları için tüm gereksinimlerine gerçekten yardımcı olabilir. Kızınızın kaç yaşında olduğu gerçekten önemli değil, çünkü onu hemen hemen her duruma uyacak şekilde giydirebilirsiniz.

 

En iyi haber şu ki, Yeni Prenses Giydirme oyununu indirmek ve oynamak ücretsizdir, bu yüzden deneyerek gerçekten hiçbir şey kaybetmezsiniz. İlerlemenizi kaydedebilmek ve daha sonra tekrar bakabilmek için bir hesap bile oluşturabilirsiniz. Hatta bunun, siz ve kızınız için bağ kurmanın bir yolu olabileceğini bile görebilirsiniz, bu yüzden ne kadar çok yaparsanız, yeni prenses giydirme tacını kazanma şansınız o kadar artar. Ayrıca, çocuklarınızın bu özel oyundan zevk aldığını görmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz.

Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir