Public Transport Simulator Apk 2021 Güncel

Apk İçeriği

Public Transport Simulator APK dosyasını kişisel bilgisayarınıza indirebilir ve oyunu internet tarayıcısı kullanarak oynayabilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için en az Android 2.3 sürümüne ihtiyacınız var. Toplu Taşıma Simülatörü, Android Market’te ücretsiz olarak mevcuttur. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir ulaşım sistemi, yolcular, varış noktası ve trafik sıkışıklığı elde edersiniz. Bu çevrimiçi oyunun tadını çıkarmak için bir kredi kartına ihtiyacınız var.

Public Transport Simulator Apk

Public Transport Simulator APK dosyasını Android marketplace’ten satın alabilir veya doğrudan resmi web sitesinden de edinebilirsiniz. Ayrıca Public Transport Simulator APK indirme dosyasını Android pazarından edinebilir veya doğrudan resmi web sitesinden de alabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir ulaşım sistemi, yolcular, varış noktası ve trafik sıkışıklığı elde edersiniz. Ayrıca Public Transport Simulator APK dosyasını Android marketplace’ten satın alabilir veya doğrudan resmi web sitesinden de edinebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir ulaşım sistemi, yolcular, varış noktası ve trafik sıkışıklığı elde edersiniz. Otobus Simulator Ultimate Hile Apk indir 1.5 2

Public Transport Simulator Apk

Public Transport Simulator Apk

Bu sürümdeki yenilik, bir tren veya otobüste seyahat ederken Toplu Taşıma Simülatörünü oynama seçeneğidir. Bu, ilk kez denemeden önce Toplu Taşıma Simülatörünün kontrollerine aşina olmanız için harika bir fikir. Toplu Taşıma Simülatörünü oynarken farklı manzara ve arabalar da seçebilirsiniz. Toplu Taşıma Simülatörünü oynarken kendi arabanızı kullanabilirsiniz. Araba rengini, gövde stilini, iç özelliklerini vb. seçersiniz.

Public Transport Simulator Apk Hile

Tasarruf etmek istiyorsanız Public Transport Simulator APK satın alabilirsiniz. Sadece zaman ve oyun modunu girmeniz gerekiyor ve tasarruf ettiğiniz parayı göreceksiniz. Paradan tasarruf etmek için oynamak istediğiniz otobüs ve trenlerin biletlerini satın almanız yeterlidir. Tek yapmanız gereken bileti satın almak ve ardından tren veya otobüsün hedefinize ulaşmasını beklemek.

 

Deneyebileceğiniz farklı zorluklar var. Zorluklar arasında engelli koşu, bayrak yarışı, şehir etrafında yarış arabası, devre yarışı ve daha pek çok şey yer alıyor. Sürüş oyunlarını seviyorsanız, Public Transport Simulator APK ile gelen araba oyunlarını denemelisiniz. Sadece arabaları seçmeniz ve ardından onları pistlerde sürmeye başlamanız gerekiyor. Toplu Taşıma Simülatöründeki zorluklar, aracı ve hatta yolu değiştirmenize de olanak tanır. Mobil Canlı Tv APK indir

 

Ayrıca otobüs ve trenlerin izlediği güzergahları da görebilirsiniz. Toplu Taşıma Simülatörünün en iyi yanı, ulaşım sisteminin güzergahları hakkında size detaylı bilgi verilmesidir. Toplu Taşıma Simülatörünü oynarken, ulaşım sisteminin izleyeceği rotalara siz karar verirsiniz. Ardından kendi stratejinizi oluşturabilir ve ardından oyunu kurallarına göre oynayabilirsiniz. Kendi programınıza göre oynayabilmeniz için kendi zaman çizelgenizi de oluşturmalısınız.

Public Transport Simulator Apk Modded

Toplu Taşıma Simülatörünü oynarken, oynamak istediğiniz arabaya karar verirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli araba türleri vardır. Arabalar, normal binek arabası, minibüs, araba scooter, kamyon, motosiklet ve yük servis aracını içerir. Beğendiğiniz araba türlerinden herhangi biriyle oynayabilirsiniz. Bunlara ek olarak arabaların mavi, kırmızı ve sarı gibi farklı renkleri de bulunmaktadır. İstediğiniz arabanın rengini aramanız yeterlidir ve ardından Toplu Taşıma Simülatörünü oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Toplu Taşıma Simülatörü APK ayrıca paradan tasarruf etmenizi sağlar. Uygulamanın hesabınızın bir simülasyonunu oluşturabilmesi için ad, cep telefonu numaranız, cinsiyetiniz ve doğum tarihiniz gibi kişisel bilgileriniz ile ilgili ayrıntıları girmeniz yeterlidir, böylece Public Transport Simulator oynamanın keyfini çıkarırken paradan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca simülasyon teknolojisini kullanarak Public Transport Simulator oynarken çeşitli heyecan verici rotaları deneyimleyeceksiniz. Otobüslerin, trenlerin ve taksilerin trafiğini ve durumunu görebilirsiniz. Bu, yolculuğunuzda tasarruf edebilmeniz için en iyi rotaya karar vermenize yardımcı olur.

Array
Share Public Transport Simulator Apk 2021 Güncel
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat