Real Flight Simulator Pro Apk 1.4.1 İndir

Apk İçeriği

Real Flight Simulator Pro Apk ; RFS – Real Flight Simulator uygulamasıdır. En iyi RC uçuş simülatörü uygulamasını arıyorsanız, gerçekten RFS – Real Flight Simulator Pro’yu düşünmelisiniz. Bu, her yerde mevcut olan en gelişmiş ve gerçekçi yazılımdır. Kullanıcı dostudur, kullanımı kolaydır ve her yerde bulunabilecek en iyi simülatördür.

Real Flight Simulator Pro Apk

RFS – Real Flight Simulator pro’nun kullanıcı arayüzünün kullanımı çok kolaydır. Tek yapmanız gereken kullanmayı öğrenmek, gerekli konfigürasyonları uygulamak ve artık uçağınızı uçurmaya hazırsınız. Karmaşık bir kurulum gerekmez. Burada teknik kağıt işi yok.

Real Flight Simulator Pro Apk

Önünüzde sanal bir kokpit var. Bunu kullanarak, uçağa nasıl manevra yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu durumda, gerçek dünyada etrafınızdaki manzarayı bile görebilirsiniz. Her türlü hava durumunu görecek ve uçtuğunuz yerin doğal güzelliğinin tadını çıkaracaksınız. Farming USA 2 Apk 1.76 Mod Sınırsız Para

 

Yan taraftaki kumandalar ile uçağın yatay ve dikey kalkışını kontrol edebilirsiniz. Dümenin yuvarlanma ve eğimini de ayarlayabilirsiniz. Kontroller, her türlü hava alanı ve arazide gezinmenizi sağlar.

 

Real Flight Simulator Pro Apk ‘da çalıştırılabilen üç ana uçak kategorisi jetler, helikopterler ve ultra hafif araçlardır. Jet kategorisi, F transonic, Cessna çift motorlu C modeli ve Hawker Hunter modeli gibi çeşitli modeller arasından seçim yapmanızı sağlar. Seçimler sonsuzdur. Ek olarak, simülasyon için geniş bir uçak yelpazesi mevcuttur.

Real Flight Simulator 1.4.1 İndir

Bu, bir uçak tercihinize uymuyorsa, uygun olan başka bir uçak olacağı anlamına gelir. Real Flight Simulator Pro Apk, ilerledikçe daha fazla uçak yükseltmenize ve eklemenize olanak tanır. Temel paketi satın aldıktan sonra bir hava trafik kontrolörü oluşturabilir ve bir simülatör kokpitini uçurabilirsiniz. Premium pakete yükseltme, manzara, uçak özelleştirmeleri ve daha fazlası gibi daha fazla özellik ekler. Yükseltme paketleri, farklı çalışma konumları için de mevcuttur. Çoğu simülatör paketinde olduğu gibi, premium seviyelerin kendi seviyelendirme sistemi, kariyer seçenekleri ve günlüğe kaydedilen süreleri vardır. Zooba apk hileli sürüm

 

Bir RFS – Real Flight Simulator Pro seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir şey bütçenizdir. Uçağınızı yükseltmek çok pahalı olabilir. Ayrıca mevcut uçuş modellerini beğenmiyorsanız, yeni bir uçak satın almadan nasıl uçacağınızı öğrenmek için saatler harcayabilirsiniz. Parayı premium sürümlere harcamaya karar verirseniz, özelleştirme ve özellik eklemek için daha fazla fırsatın olacağından emin olabilirsiniz. RFS – Real Flight Simulator pro’nun parladığı yer burasıdır. Zevk için birçok farklı uçak, birçok versiyon ve hatta ayrıntılı kariyer var.

 

Uçuş simülatörü oyunları söz konusu olduğunda birçok seçenek varken, biri diğerinin üzerinde duruyor. Ciddi bir pilotsanız, Real Flight Simulator Pro Apk tam size göre. Ancak dikkatli olunması gereken tek kelime, bu yazılımın bir bedeli olmasıdır. Bütçesi daha düşük olanlarınız için, pahalı uçuş simülatörü oyunlarından daha fazla olmasa da aynı derecede eğlenceli olabilir. Her iki durumda da fiyat doğru ve RFS – Real Flight Simulator kesinlikle yatırıma değer.

RFS Pro Apk

Oyuncu oyuna girdiğinde, ilk tasarımlardan modern jetlere kadar geniş bir uçak yelpazesi sunulur. Bunların çoğu belirli bir pilot için çok uygundur, bazıları ise farklı boyutlardaki uçaklar için tasarlanmıştır. Yüklendikten sonra, oyuncu seçtikleri uçağın kokpitini oynamaya başlayabilir ve etrafta uçmaya başlayabilir. Oyuncu, fareyi veya klavyeyi kullanarak kanatlar, dümen ve tabii ki hava durumu gibi uçuş ortamının diğer yönlerini de kontrol edebilir. Tüm bu faktörler oyunda büyük rol oynuyor ve doğru yönetildiğinde uçuş sorunsuz bir şekilde kalkıyor.

 

Real Flight Simulator Pro Apk’nun en etkileyici özelliklerinden biri de manzarası. Manzara o kadar gerçek ki oyuncular birçok şehirden uçup bu şehirlere gerçek bir ticari jetle seyahat etmiş gibi hissedebilirler. Aslında, bu şehirlerden bazıları gerçekten ticari uçaklar tarafından inşa edildi, ancak program onları tam olarak tercüme ediyor. Gerçekçi hava durumu desenleri ile tüm oyun çok gerçekçi.

 

Bu harika oyunda daha fazla deneyim kazanmak için oyuncuların Apple iPhone’da test için mevcut olan erken sürümü denemeleri önerilir. Bu, sınırlı yetenekler sağladı, ancak oyuncunun RFS – Real Flight Simulator Pro’nun genel özellikleri ve işlevleri hakkında iyi bir fikir edinmesine izin verdi. iPhone versiyonu ile oyuncu artık çok çeşitli uçakların kontrolünü ele geçirebilir ve çeşitli manzaralar arasında uçabilir. Ciddi oyuncuların tam sürüme yatırım yapmadan önce demo sürümünü denemeleri şiddetle tavsiye edilir.

Array
Share Real Flight Simulator Pro Apk 1.4.1 İndir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir