Rope Frog Ninja Hero v2.0.6.2 MOD APK (Unlimited Money/Gems/Menu)
Rope Frog Ninja Hero v2.0.6.2 MOD APK (Unlimited Money/Gems/Menu)

Rope Frog Ninja Hero v2.0.6.2 MOD APK (Unlimited Money/Gems/Menu)

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı Rope Frog Ninja Hero Car Vegas
Package com.assassingames.ninjafrogrope
Yayıncı Hgames-Artworks Studio
Kategori Aksiyon
Versiyon 1.9.2
Boyutu 152.26 MB
Yorum Android 5.0
Mod Özelliği Unlimited Money/Gems/Menu
See details
Son Güncelleme
Kahraman Ninja kurbağa olarak oyna, şehrin polisi ol

Ninja Kurbağa – Gizemli Vegas, birbirinden harika arabalar ve motosikletler kullandığınız üçüncü şahıs bakış açısına (ve FPS moduna) sahip bir şehir simülasyonudur. Oyunda tüm şehrin korktuğu bir kahramanı kontrol edeceksiniz. Şehrin suçlulara göz açtırmayan patronu olun.

Bu büyük suç karşıtı maceraya hazır mısınız? Araba çalacak, sokaklarda yarışacak ve gangsterleri alt edeceksiniz. Tüm suçluların üstesinden gelecek kadar cesaretin var mı? Tüm süper araçları ve motosikletleri deneyin. Bir BMX'in üstünde tehlikeli hareketler deneyin, kendinize bir F-90 tank edinin ya da bir savaş helikopterini kontrol edin.

Özel güçlere sahip biri olarak, gözlerinizden lazer ışını ateşleyebilirsiniz. Bir binaya ip fırlatabilir ve o binanın tepesine tırmanabilirsiniz. Ayrıca bacaklarınız da çok güçlü. Onları küçümsemeyin. Polisle uğraşmana gerek yok, onlar iyi. Şehir tarz olarak tıpkı Miami ve Los Angeles'ı anımsatsa da aslında New York.

Çetelerle ve saldırgan insanlarla dolu suç şehrini keşfedin. Adalet için vatandaşların umudu olun ya da şehrin kıyamet şövalyesi konumuna gelin. Dilerseniz mağazadan görevlerinizde yardımcı olacak ürünler alabilir ve şehri bu mafya belasından kurtarabilirsiniz.

Görevlerin çoğu sokaklarda olacak, bazıları şehrin Çin bölgesinde ve bazıları da çetelerin hakim olduğu diğer mahallelerde. Siz bir süper kahramansınız. Amerika, Rusya, Çin, Meksika, Japonya gibi ülkelerden gelmiş çeşitli mafya gangsterleri ile savaşacaksınız. Oyun tamamen açık dünya konseptinde tasarlanmıştır. Bu ücretsiz açık dünya oyununda büyük bir şehri keşfedecek, dağlara doğru yola çıkacak, süper arabalar çalacaksınız.

Gelişmiş askeri araçların yıkıcı ateş gücü ile şehre hükmedin veya suçluların birkaç vuruşla üstesinden gelmek için kahramanınızı güçlendirin! Şehrin kan ve soygunlarla dolu bir suç şehrine dönmesine izin vermeyin. Onu yeniden güzel bir şehir haline getirin.

İsterseniz taksi şoförlüğü, çöpçülük veya itfaiyecilik gibi mesleklerle uğraşabilirsiniz.

Yeni neler eklendi Rope Frog Ninja Hero Car Vegas

 • FREE SHOP GUN
 • Unlimited Money
 • No Ads
 • SPEED GAME

Download Rope Frog Ninja Hero v2.0.6.2 MOD APK (Unlimited Money/Gems/Menu) for Android

 • Rope Frog Ninja Hero 1.9.4.1 MOD APK  
 • Rope Frog Ninja Hero 1.9.4 MOD APK  
 • Rope Frog Ninja Hero 2.0.6.2 NORMAL APK  
 • Google Play Store Puanlaması

  4.1
  425017 Toplam
  5  
  4  
  3  
  2  
  1  
  Array
  Share Rope Frog Ninja Hero v2.0.6.2 MOD APK (Unlimited Money/Gems/Menu)
  TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat