SAVAŞ PİLOTU SİMÜLATÖRÜ 3B V2.10.10 MOD APK  PARA HİLELİ apk hile 2022

SAVAŞ PİLOTU SİMÜLATÖRÜ 3B V2.10.10 MOD APK PARA HİLELİ #Apk hile 2022

4 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Savaş Pilotu Simülatörü 3B v2.10.10 PARA HİLELİ APK, uçak simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Fun Games For Free stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz görevlerde uçağınızla sizden istenilen bölgelere uçmak ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Flight Pilot Simulator 3D Free içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm uçak paketleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede dilediğiniz uçağı seçebilir, istediğiniz gibi geliştirip tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun uçuş rotaları, farklı modellerde uçaklar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Savaş Pilotu Simülatörü 3B v2.10.10 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanabilmektedir. Flight Pilot Simulator 3D Play Store’da 2.720.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU
Savaş Pilotu Simülatörü 3B v2.10.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B 2.10.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B 2.10.10 uçak hile apk : oyun içindeki tüm uçak paketleri kullanıma açıktır.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

https://cloud.mail.ru/public/43cE/BKf1FmHpB

#apk
#apkgame
#apkmod
#apkgames
#apkgameplay

Share SAVAŞ PİLOTU SİMÜLATÖRÜ 3B V2.10.10 MOD APK PARA HİLELİ apk hile 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir