Scary Teacher 3D Apk 5.13 İndir

Scary Teacher 3D Apk, biraz korkutucu eğlenceyi dört gözle bekleyenleriniz için mükemmel bir oyundur. Bu, zihninizi iyice dinlendirecek harika bir oyundur. Oyuncu olarak okula girmeyi planlayan bir öğretmenin rolünü oynadığınız bir tür korku oyunudur. Scary Teacher 3D Apk oyunun tüm amacı öğrencilerinizi korkutmaktır. Diğer kabus oyunlarından çok farklı değil ama böyle bir bükülme ile kesinlikle daha çok zevk alacaksınız.

Scary Teacher 3D Apk Son Sürüm İndir

Korkunç öğretmen 3D Apk, içinde gerçekten korkmanıza neden olacak birçok şeye sahiptir. Oyunda öğretmen olmak istediğinizi seçebileceğiniz 15 oda var. Her sınıfın konumunu gösteren bir nokta ile sınıf haritasına sahip olacaksınız. Karanlıkta görebilmeniz için yanınızda bir el feneri olacak. Tüm oyun, kolay kontrolü ve korkutucu grafikleri ile size harika zaman geçirecek.

Scary Teacher 3D Apk 5.13 İndir

Düzenli oynadığınız oyunlardan sıkıldıysanız bunu denemelisiniz. Bu heyecan verici korku oyunu ile günlük işinize ara verebilirsiniz. Bilgisayarınızın önünde otururken de günlük rutininize devam edebilirsiniz. Bu korkunç öğretmen 3D apk, size bolca eğlence ve heyecan sağlayabilecek piyasadaki en iyi uygulamalardan biridir.

Scary Teacher 3D Apk Hile İndir

Scary Teacher 3D Apk tamamen ücretsizdir ve herhangi bir sınırı yoktur. İstediğiniz zaman indirebilirsiniz. Rahatsız edecek hiçbir reklam yoktur, istediğiniz grafikleri seçebilirsiniz. Eğitime hemen başlayabileceğiniz kolay bir kontrol arayüzüne sahiptir. Öğreticiyi çok kolay bulursanız, hızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Korkunç öğretmen 3D grafikleri size kolaylık sağlamak için sağlanmıştır, bu nedenle grafiklerin kalitesi hakkında endişelenmenize gerek yoktur.Empire Warriors Premium Apk İndir

 

Oyun, kullanıcılarına inanılmaz bir oyun deneyimi sunuyor. Oyun ona gerçek zamanlı bir his veriyor. Öğretme stili gibi özellikler, konuyu içten dışa tanımanıza gerçekten yardımcı olacaktır. Oyunda pek çok seviye mevcut ve yeteneklerinize en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

 

Bu heyecan verici oyun ile arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde oyunun keyfini çıkarmak için bunu telefonunuza da indirebilirsiniz. Bu ücretsizdir ve keyfini çıkarmak için ödeme yapmanız gerekmez. Hemen başlayabilirsiniz. Öğreticiler çok basit ve takip etmesi kolaydır.

 

Korkunç öğretmen 3d Apk kesinlikle sizi daha iyi bir öğretmen yapacak. Popülaritenizi artıracak ve sosyal medyada daha fazla takipçi kazanacaksınız. Ayrıca oyunu aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

Ayrıca kendi Scary Teacher 3D Apk’inizi Facebook’ta arkadaşlarınızla paylaşabilir veya e-posta yoluyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. YouTube’dan da inceleyebilirsiniz. YouTube’da “korkutucu öğretmen 3d apk” yi aramanız yeterlidir. Diğer insanların da oyundan zevk alacağı kesin. Peki, neden artık tereddüt ediyorsun?

 

Öğrencilerinizin oyunu 3D efektinden dolayı oynamakta zorlanacağından endişe ediyorsanız, herhangi bir sorun yaşamayacaklardır. Oyunun talimatlarını kolayca anlayabilir ve ihtiyaçlarına göre kullanabilirler. Ekrandaki butonları nasıl kullanacaklarını bilmiyorlarsa oyundan zevk alamayacaklar. Eğitici olmayan oyunlarla onların zamanını boşa harcamanız için hiçbir sebep yok.Bouncemasters Apk İndir

 

Öğretmenler ayrıca her doğru cevap için ödüller vererek öğrencilerini teşvik edebilir. Tüm soruları doğru cevaplayan öğrencilere ödül verebilirler. Ayrıca her yanlış cevap için ödül vererek öğrencilerini motive edebilirler. Ödüller öğrencinin profiline kaydedilebilir.

 

Oyunu oynamak için internete bağlı bir bilgisayara ve Android akıllı telefona sahip olmanız gerekir. Oyunu akıllı telefonunuza indirin ve oyun sitesine giriş yapın. Ardından oyunu seçin ve ekrandaki talimatları izleyin. Oyuncular ayrıca bir kaydırma kullanarak birden çok görünüm arasında geçiş yapabilir. Belirli bir seviyede takılırsanız, tekrar oynayabilirsiniz.

Share Scary Teacher 3D Apk 5.13 İndir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.