Silk Road Truck Simulator APK 2.3.9 Hileli Apk
Silk Road Truck Simulator APK 2.3.9 Hileli Apk

Silk Road Truck Simulator APK 2.3.9 Hileli Apk

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Silk Road Truck Simulator : 2021
Package com.redstonecreatives.silkroadtrucksimulator
Yayıncı Redstone Creatives
Kategori Simülasyon
Versiyon 2.3.9
Boyutu 148
Yorum Android 8.0 and up
Son Güncelleme
"İpek Yolu Kamyon Simülatörü: 2021" Yepyeni, Kamyon Sim Oyunundan Önce Hiç Oynanmamış Silk Road Truck Simulator: 2021 oyunları, kamyon simülasyon oyunları kategorisinde yeni bir varış. W ...

Apk İçeriği

Silk Road Truck Simulator APK, uzun zamandır piyasaya sürülen en etkileyici simülatörlerden biridir. Hindistan’da bulunan Jodhpuri, mobil cihazlar için inanılmaz bir oyun hazırladı ve bu sürüm, “tekerlekli dolap roketinden” beklenebilecek tüm özelliklerle birlikte geliyor. Jodhpuri, sadece çok renkli değil, aynı zamanda gerçekçi fizik ve gerçekçi sürüş fiziği sunan bir oyun ortamı yaratmış ve bu da onu oyun dünyasında benzersiz bir deneyim haline getirmiştir. Jodhpuri Silk Road Truck Simulator APK, simülatörleri seven herkesin mutlaka denemesi gereken, çok iyi hazırlanmış bir kamyon oyunudur.

Silk Road Truck Simulator APK download

Silk Road Truck Simulator APK en büyüleyici yönlerinden biri, tamamen reklam eksikliği ve üçüncü taraf müdahalesidir. Truck Simulator APK Başka bir deyişle, oyun deneyiminizi kesintiye uğratan herhangi bir reklam olmadan bu oyunun keyfini özgürce çıkarabilirsiniz. Mod, bu özelliği nedeniyle çok fazla eleştiri alsa da mod geliştiricileri bu can sıkıcı unsurları ortadan kaldırarak durumu çok hızlı bir şekilde düzelttiler. Silk Road Truck Simulator apk ücretsiz olmasının yanı sıra sunduğu özelliklere göre oldukça ucuz ve ekonomiktir.

Silk Road Truck Simulator APK

Bu modun nasıl bu kadar popüler hale geldiğini merak ediyorsanız, işte onu bu kadar popüler yapan önemli faktörlerden bazıları. Onu popüler yapan en önemli şeylerden biri, biraz strateji ve macera ile oynamayı sevenler için çok ilginç olan farklı oyun modlarına katılmanıza izin vermesidir. Bunun nedeni, ister kendinizle rekabet etmeyi seçebilir, isterseniz de sürücü ve yolcu gibi diğer modları deneyebilirsiniz. Bu iki modun dışında Silk Road

Slik Truck Simulator APK

APK ‘da bir dizi heyecan verici başarı var. Bu modu oynayarak elde edilebilecek birkaç başarı vardır ve buna, İpek Yolu’nun kategorideki en zor oyunlardan biri olarak kabul edildiğini görmek oldukça etkileyici olan bir dizi oyunu kazanma da dahildir.

 

Silk Road Simulator oynamak sadece çok eğlenceli değil, aynı zamanda harika bir rahatlama kaynağıdır. Normal işlerinizden biraz zaman ayırdığınızda, ailenizle oturup Silk Road Simulator oynamanız önerilir. Bu, işteki zor bir günün ardından rahatlamanıza yardımcı olacak ve bu modu oynarken sevdiklerinizle vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Modla ilgili bir başka harika şey de, farklı modlar için farklı kontroller kullanmanıza izin vermesidir. Doğru kontrollerle, klavyeyi veya sağlanan kontrol düğmelerini kullanarak kamyonu sürebilirsiniz, bu da bu modu oynarken herhangi bir yeni strateji öğrenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Roblox Apk

 

Oyunu birçok makinede oynamakla ilgileniyorsanız, herkesin Silk Road Simulator’un kişisel kopyasına sahip olabilmesi için çok oyunculu bir sunucu kurabilmeniz için yazılımı birkaç bilgisayara indirmeyi düşünmelisiniz. Silk Road Simulator’dan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız bağlanabileceğiniz birkaç farklı sunucu var ve ister kendi sunucunuzu barındırabilir, ister mevcut bir sunucuya katılabilirsiniz. Silk Road Simulator, çevrimiçi oyuncular arasındaki popülerliği ile bilinir. Oyunun herkes için mümkün olduğunca eğlenceli olmasını istiyorsanız, mümkün olduğunca çok sunucuya katılmaya çalışmalısınız. Oyunu hem klavyeyi hem de kumandayı kullanarak oynayabilirsiniz, bu yüzden daha önce bu tür bir oyun oynamadıysanız ikisini de deneyin ve deneyimin klavyelerle oynayanlardan çok farklı olduğunu göreceksiniz.

 

The Silk Road Truck Simulator has been designed for those who are used to playing console games such as Play station. It is not actually a simulation of a real truck, it is more of a set of videos that show a truck driving down a road. This type of game was initially developed as an educational tool, but now it has managed to grow into one of the best selling apps of all time. You can find the Silk Road Truck Simulator online at various websites across the internet. You can either purchase the software outright or get it for free from certain websites.

 

If you do decide to download the Silk Road Simulator, you need to be careful about the language that it uses. The game sometimes uses the Spanish language, but not all of them. It also sometimes uses the Brazilian Portuguese language. These two languages are the most commonly used in the world, so if you are not someone who speaks these languages then you may want to skip the Silk Road Simulator and check out other games that use these languages. There are a few sites out there that offer a great selection of languages to be able to play the game with, and you should check them out.

 

Silk Road Truck Simulator hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, diğer makalelerimden bazılarını okumak isteyebilirsiniz. Bu oyun hakkında çok araştırma yaptım ve çok ilginç bilgiler buldum. Belirtmek istediğim şeylerden biri de Silk Road Truck Simulator’ın Jogo ve Caminado adlı iki kişi tarafından geliştirilmiş olmasıdır. Jogo sesleri ve görüntüleri idare ederken Caminado ana programcıydı. Şimdiye kadar ikisi, İpek Yolu Kamyon Simülatörünün geliştirilmesiyle mükemmel bir iş çıkardılar.

En Yeniler

What's New - 2.3.9 Crashes Are Controlled Now , Support low end devices now Weather effects Customization Added Truck Controls Are Now Heavily Improved Male/Female Version Of Game SF X's Added Heavy Traffic Improved Now support low space mobile devices Now support offline game play GUI Improved New Background Music Is Added In Music List Minor Bug Fixes Special thanks to our all loyal players,who share their valuable feedback and criticism to help us improve the game. Its Free(Limited time)

Google Play Store Puanlaması

3.9
11,155 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Silk Road Truck Simulator APK 2.3.9 Hileli Apk
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir