Skip school APK v3.3.4
Skip school APK v3.3.4

Skip school APK v3.3.4

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Skip school ! 
Package com.EurekaStudio.skipschool
Yayıncı Eureka Studio
Kategori Klasik
Versiyon 3.3.4
Boyutu 87
Yorum Android 5.0 and up
Son Güncelleme
20 milyondan fazla küresel indirilen oyun daha da iyi hale geldi! Her gün okula gitmekten rahatsız olamam ... .......... Evet, hadi atlayalım! Her zaman “İşi atla” yazan patron öğretm ...

Kaçırmamanız gereken eğlenceli gündelik oyunlardan biri olan okul APK’sını atlayın. Android cihazınıza indirip yükleyin ve eğlenceli anların tadını çıkarın.

Skip School’a gelirken, her zaman öğretmenin yönetiminden kaçmaya çalışan yaramaz bir öğrenci rolünü oynarken bir kez daha özgürlük anının tadını çıkaracaksınız. Ancak, bu gerçek hayatta çok daha zor olacaktır. Başarılı olmak için çok sayıda bulmaca çözmeli ve öğretmenlerinizi kandırmaya çalışmalısınız.

Oynanış

Bu oyun kaçış türündeki oyunlardan farklı bir oynanışa sahiptir. Kapalı bir odadan/evden kaçmaya çalışmak yerine öğretmenin yönetiminden kaçmaya ve okuldan kaçmaya çalışacaksınız.

Oyunun kahramanı tembel ve yaramaz bir okul çocuğu. Her zaman çizgi roman okumak ve başkalarıyla dalga geçmek için okulu asmaya çalışır. Ancak en çok bir kişiden, yani hocasından korkar. Bu öğrenciye, ona büyük bir cetvelle ders “öğretmek” isteyen öfkeli öğretmenden yardım etmeniz gerekiyor.

Okulu atla, bir bulmaca oyunu gibi çalışır. Ekranınızda ne olduğuna bağlı olarak, öğretmenden saklanmak için güvenli bir yer bulun. Öğretmene şaka yapmak için tuzaklar bile oluşturabilirsiniz.

İlk birkaç seviye oldukça basittir, bu oyunun nasıl çalıştığını öğrenmenize yardımcı olur. İlk seviye size büyük bir heykel verir, gizlemek için ona dokunun. Zorluk, her seviyede kademeli olarak artacaktır. Birçok cevap var, ancak sadece bir cevap doğru. Seviyeyi geçmek için oyunun sağladığı verileri doğru bir şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekiyor.

Neyse ki, Skip okulu her bulmaca için bir zaman sınırı yoktur. Son bir karar vermeden önce her seçeneği dikkatlice düşünebilirsiniz. Başarısız olursa, üzülme. Baştan başlayalım ve daha iyi bir çözüm bulalım.

İpuçları kullanın

Okulu atla, Brain Out’a benzer bir bulmaca stiline sahiptir. Bazen cevaplar biraz “aptalca” ve biraz mantıksız olacak ve yaratıcılığı kullanmanızı gerektirecektir. Skip school’da nasıl oynanacağına dair genel bir kural yoktur. Her seviye, oyuncunun makul bulduğu seçenekleri gözlemlemesi, düşünmesi ve denemesi gereken benzersiz duruma karşılık gelecektir.

Brain Out gibi, bu oyunda da belirli bir seviyeyi geçerken ödül mekanizması yok. Sıkışmış hissediyorsanız ve hiçbir fikriniz yoksa, yanıtlar için ipucu almak için tek yol reklam videosunu izlemektir.

oluşturma

Bunu söyledikten sonra, Eureka Studio tanıdığım en yaratıcı geliştiricidir. Sadece bir okul kampüsü ile oyun, sayısız şaka yolu yaratır ve saklanma yerleri son derece ilginçtir. Oyunu deneyimlemeden bunu tahmin edemezsiniz.

Bazı basit örnekler için, büyük bir delik kazarsınız, onu gizlersiniz ve öğretmeninizin sizi fark etmesine izin verirsiniz. Seni yakalamadan önce bir deliğe düşecek. Ya da başka bir düzeyde, bir sanat sınıfına kaçar ve diğer öğrencilerin çizmesi için bir model gibi davranırsınız. İlginç, değil mi? Ama unutmayın, bunları gerçek hayatta denememelisiniz!

Grafikler

Skip School oynarken, laboratuvarlar, sanat odaları, beyzbol sahaları vb. gibi tanıdık sınıflarla bir kez daha okula dönüyorsunuz. Skip school, açık renklerle eğlenceli 2D fırça darbeleriyle tanıdık okul sahnesini yeniden yarattı. Bir anime filmi gibi, karakterler komik ifadelerle komik bir şekilde çizilir. Öğretmen kızgın olduğunda bile, ateşli bir öğretmen ile yaramaz bir öğrenci arasındaki bitmek bilmeyen kovalamacadaki mizahı görürsünüz.

Özellikle Skip Work oynadıysanız, tembel çalışanın artık kariyerini değiştirdiğini ve Skip School’da sıkı bir öğretmen olduğunu fark edeceksiniz.

nasıl kontrol edilir

Eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Skip school, kontrole fazla odaklanmaz. Sezgisel bir arayüz olarak tasarlanmıştır ve oldukça basittir. Oyuncular öğeleri seçmek için dokunur, basılı tutar ve bu öğeleri istedikleri yere getirmek için hareket eder.

Google Play Store Puanlaması

4.3
63,248 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir