Soul Knight Apk 3.3.2 Hile İndir

Apk İçeriği

Soul Knight Apk nasıl kurulur? Bunu yapmak çok kolaydır. Soul Knight Apk kurulum videosundaki adım adım talimatları izlemeniz yeterlidir. Ardından, bir uygulamanın belleğinizi depolama için kullanmasına izin vermenizi isteyecektir. Değişiklikleri kabul etmek için kutuları işaretlerken İzin Ver’e tıklamanız gerekir.

Soul Knight Apk Son Sürüm İndir

Adım 1: En son APK dosyalarını alın. En son güncellenen apk’ler, Google Play Store’da bulunabilenlerdir. Bir tane aldığınızda, artık Soul Knight apk’sını yükleyebilirsiniz. Bu, kahramanlarınızı uyutur ve her zaman otomatik olarak şarj olur.

Soul Knight Apk

Adım 2: Kahraman betiğini yükleyin. Ücretsiz kahramanlarınız için kahraman betiğini yükledikten sonra, hepsi yeni alınmış gibi davranacaktır. Onları şarj etmek için sol veya sağ düğmeleri kullanın ve enerji barınızın yeniden şarj olduğunu göreceksiniz. Bu, bir uzaylı simgesine dokunduğunuzda ruh şövalyesi apk’nın şarj olacağı anlamına gelir. Bir düşman simgesine dokunursanız, enerji çubuğunuz hızla şarj olur.

Soul Knight Apk Hile İndir

3. Adım: Bazı oyunlar oynayın. Halihazırda mod apk’ya sahip olduğunuz için bu bir sorun olmayacaktır. Ancak sınırsız para kazanmak istiyorsanız o zaman sınırsız para kazanmanızı sağlayan bir oyun oynamanız gerekecek. Bu oyunlardan bazıları yılan yağı ve rulet içerir. Kahraman senaryosu, mücevherlerinizi otomatik olarak uygun hesaplara yerleştirecek ve ihtiyacınız olan sınırsız parayı kolayca kazanabilirsiniz.Spotify Premium Apk 8.6.72.100 Son Sürüm indir

 

Adım 4: Seviye atlayın. Yapmanız gereken üçüncü şey, gidip biraz ruh almak. Bunları yaptıktan sonra, mümkün olduğunca yüksek seviyelere çıkın. Onları ücretsiz ruh şövalyesi modlarından alabilirsiniz, bu yüzden çok fazla endişelenmeyin. Sadece normalde yaptığınız gibi yapın ve sonunda mümkün olan en yüksek seviyeye çıkacaksınız.

 

Adım 5: Oyunu bitirin. Atmanız gereken son adım oyunu bitirmek. Oyundayken mümkün olduğunca çok ruh toplamaya çalışın çünkü bu savunmanızı artıracaktır. Ruhlar toplandıktan sonra, sadece oyununuzu yükleyin ve oyununuzu oradan oynamaya devam edebilirsiniz. Bir emülatörde oynuyorsanız, android, ninjatrader veya vapur motoru tabanlı emülatörlerinizi yükleyin.Bouncemasters Apk İndir

 

Oyunu bitirdikten sonra oyununuzu kaydedin ve oynamaya devam edin. İşiniz bittiğinde, mod apk’nizi yedekleyin ve Soul Knight mod diskini yeniden yükleyin. Programı çalıştır. Bozuk dosyaları algılar ve düzeltir. Oyunu test savaşında çalıştırın ve tüm düşmanları öldürün. Savaş komut dosyalarında herhangi bir hata bulursanız, bunları yeniden çalıştırmanız gerekebilir.

 

Oyunla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, orada durun. Uygulamayı yeniden yükleyin ve programı yeniden çalıştırın. Karşılaştığı hatalara dikkat etmelidir. Daha sonra size ruh ustanızın silahları için mücevherleri nereye yerleştirmek istediğinizi soracaktır. Mücevherleri oyun haritasında gösterildikleri yere yerleştirin ve oyunun tadını çıkarın. Soul Knight mod apk’yı indirmekte sorun yaşıyorsanız, basit, takip etmesi kolay bir eğitim için aşağıdaki talimatları izleyin.

 

Oyunu oynarken doğrudan düşmanları hedef almayın. Bunun yerine, Kalkan Şövalyelerini hedef alın çünkü bunlar kafa kafaya savaşabileceğiniz tek düşmanlardır. Bu düşman grubuyla savaşırken sınırsız silahınız var. Tamamen bitene kadar devam edin. Sizi gerçek düşmanların olacağı şehrin başka bir yerine götürecek bir asansör olacak. Buradaki düşmanlar, şehrin önceki bölümündekilerden çok daha çetindir.

 

Şehri başarıyla tamamladıktan sonra asansöre geri dönün. Bir sonraki seviyeye indikten hemen sonra bir portal açılacak ve üç portal göreceksiniz. Portallar, üç portalın bir araya gelip tüm şehri ele geçirmemesi için hızlı bir şekilde alınmalıdır. Üç portal vardır; biri doğrudan doğu, biri doğrudan batı ve biri kuzey. Portallar, üç düşmanın bir araya gelip şehri ele geçirmemesi için hızlı bir şekilde alınmalıdır.

 

Bunlar Soul Knight Apk’de tamamlayabileceğiniz seviyelerden sadece birkaçı. Bu oyun, en azından iyi bir oyun bilgisayarına, üst düzey bir grafik kartına ve İnternet bağlantısına sahip olmanızı gerektirir. Bunlara sahipseniz gerçekten şanslısınız çünkü bu oyun çok fazla beceri gerektiriyor. Bu oyun çocuklar için değil. Yeterince olgun kişilerle oynamanız tavsiye edilir.

Array
Share Soul Knight Apk 3.3.2 Hile İndir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir