Space Marshals 2 apk

Apk İçeriği

Space Marshals 2 apk‘de. Space Marshals, bir uzay istasyonunun komutasını almanızı ve ayı kolonileştirmek ve dünyayı ele geçirmek isteyen düşman uzaylı kuvvetleri dalgalarıyla savaşmanızı sağlayan ilginç bir karma oyun paketidir. Bunun çok iyi bir oyun olduğu ortaya çıkıyor, ancak çok benzer Alien Unleashed ile karışımda kayboluyor, Space Marshals 2 apk ayrıca benzer uzaylılarla ve nihai düşman dünyayı yok etmeden önce durdurulması gereken kötü adam dalgalarıyla uğraşıyor. . Alien serisinde her zaman olduğu gibi, silahlı çatışmalar ve çatışmalar var ve düşmanlar yaşam destek geminizi ve kişisel geminizi vurmaya ve kaza alanından kaçmaya çalışacak.

Space Marshals 2 apk Hileli indir

Bu oyun ile öncekiler arasındaki tek gerçek fark, düşmanların insan olmaması ve Alien Unleashed’de olduğu gibi bir planetaryumda oynamamanızdır. Bilinmeyen bir saldırgan tarafından istila edilmiş bir Federasyon kolonisinde çok gizli bir görev gerçekleştirmek üzere seçilmiş seçkin bir insan grubunun parçası olarak bu uzay gemisindesiniz. Bu tehlikeli gezegende yolunuza devam ederken, bu yeni düşmana karşı hayatta kalmak için savaşırken birçok sürprizle karşılaşacaksınız.

Space Marshals 2 apk

İlk Space Marshals 2 apk’a aşinaysanız, kontrolleri oldukça rahat bulacaksınız ve aksiyon aynı derecede hızlı ve öfkeli. Bu iyi bir şey, çünkü bu oyunun eğlenceli bileşenlerinin çoğunun, her türlü durumda uzaylıları vurduğunuz daha çılgın anlar için kontrol tuşlarına ve fare düğmelerine taşındığı anlamına geliyor. İlk Space Marshals’a aşina değilseniz, tüm oyunu daha iyi tanımanıza yardımcı olacağı için ana kampanyayı bitirdikten sonra modu indirmeniz şiddetle tavsiye edilir.

 

İlk Space Marshals 2 apk dosyası, Android işletim sisteminin hemen hemen her sürümüyle uyumludur. Ancak, Android Kit Kat 4.4 veya üstü ile uyumlu değildir. Ayrıca Gingerbread veya Kit Kat 4.3 veya daha düşük cihazlarla çalışmaz. Sorun yaşarsanız, mevcut Space Marshals 2 APK dosyalarınızı her zaman daha eski bir cihaza aktarabilirsiniz. En son Space Marshals 2 sürümü için APK, herhangi bir müzik veya resim ve telefonunuzun sürücüleri gibi ihtiyacınız olan tüm gerekli dosyalara sahip olduğunuzdan emin olun.

Space Marshals 2 Modlu Sürüm

İkinci mod paketi olan Space Marshals 2 güncellemesi, kullanıcıların telefonlarının tüm gücünü deneyimlemelerini sağlıyor. Size yiyecek ve uyku getirmek isteyen uzaylı dalgalarıyla baş edebileceksiniz. Ayrıca Space Marshals 2 ile birlikte gelen muhteşem grafiklerin ve tüm harika özelliklerin keyfini çıkarabileceksiniz. Tıpkı ilk mod paketi gibi, bu paket de telefonunuza yepyeni bir görünüm vererek telefonunuzun tüm potansiyelinden yararlanmanızı sağlar. Cat Bird Apk

 

İlk mod paketi gibi, ikincisi de size yiyecek ve uyku getirmek isteyen uzaylı dalgalarıyla başa çıkma gücü veriyor. Ayrıca Space Marshals 2 ile gelen tüm harika özelliklerin ve harika grafiklerin keyfini çıkarabileceksiniz. Tıpkı ilk mod paketi gibi, bu paket de telefonunuza yepyeni bir görünüm vererek telefonunuzun tüm potansiyelinden yararlanmanıza olanak tanır. Yepyeni bir arka plan ile birlikte gelir ve bir orman ortamı veya bir mağara ortamı arasında seçim yapabilirsiniz. Henüz kurulu bir apk’nız yoksa, bugün sizinkini almalısınız!

Space Marshals 2 apk 1.7.8

Bu Space Marshals 2 APK dosyalarının her ikisi de ilk mod paketi olan Space Marshals 2 güncellemesiyle uyumludur. Ancak, kullanıcıların ilkini kurmadan önce ikinci modu kurmaları gerekir. Bu, kullanıcıların modu birlikte kullanabilmelerini sağlar. Kurulum tamamlandıktan sonra, sadece ilk modu kurun, oyuna başlayın ve keyfini çıkarın. Ayrıca modu denemeden önce gerekli tüm güncellemelerin telefonunuzda yüklü olduğundan emin olmalısınız. Exxen Ücretsiz İzle 2021

 

Özellikle ilk mod, oyuncuya bir karakter seçme konusunda daha fazla seçenek sunar. Karakterlerin önceki sürümlerini beğendiyseniz, bu yenisini de seveceksiniz. Gördüğünüz gibi, bu modda yapılan değişiklikler çok dikkat çekici ve önemli. Çoğunlukla, bu Space Marshals 2 apk indirmesi, iPhone için en eksiksiz paketlerden biridir. Bu indirme, oyunu telefonunuzda oynarken mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanız için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir