Spider Fighter 3 MOD APK (Unlocked Skins) v3.26.0
Spider Fighter 3 MOD APK (Unlocked Skins) v3.26.0

Spider Fighter 3 MOD APK (Unlocked Skins) v3.26.0

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı Spider Fighter 3
Package com.starplay.spider.fighter.openworld
Yayıncı Starplay Dmcc
Kategori Aksiyon
Versiyon 3.25.5
Yorum Android 5.1
Mod Özelliği Unlocked Skins
Son Güncelleme
Destansı bir dövüş macerasında Örümcek süper kahraman olarak harekete geçin

Apk İçeriği

Merakla beklenen filmin oyununda nihai örümcek kahraman olmaya ve adalet için mücadele etmeye hazır mısınız? Peter olarak, ikonik örümcek kahramanın yerine geçecek ve şehri yıkımdan kurtarmak için kötü şöhretli şehir çetelerine ve hain kötü adamlara karşı savaşacaksınız.

Bu oyunla, sokaklarda sallanmak, engellerden kaçmak ve destansı savaşlarda düşmanları yenmek için örümcek yeteneklerinizi kullanırken kahraman aksiyonunun acelesini yaşayacaksınız. Oyun, çarpıcı grafiklere ve örümcek kahramanın dünyasını daha önce hiç olmadığı kadar hayata geçiren sürükleyici bir hikayeye sahip. Oscorp ve Times Meydanı gibi film ve çizgi romanlardan ikonik yerleri keşfedin ve çeşitli kötü adamlarla yüz yüze gelin.

Oyunda ilerledikçe, her biri kendi benzersiz güçlerine ve yeteneklerine sahip yeni yeteneklerin ve kıyafetlerin kilidini açacaksınız. Klasik takım elbiseden gelişmiş demir takım elbiseye kadar, şehir çetelerinin size attığı her türlü zorluğun üstesinden gelme gücüne sahip olacaksınız.

Oyun ayrıca, gizli sırları ve koleksiyon parçalarını keşfederken şehirde dolaşabileceğiniz, yan görevleri tamamlayabileceğiniz ve farklı zorluklarla kendinize meydan okuyabileceğiniz bir açık dünya sanal modu da içeriyor. Şehri keşfetmek ve ana hikayeye ara vermek için mükemmel bir yol.

Bu sadece bir oyundan daha fazlası, destansı bir örümcek kahraman deneyimi. Çizgi roman, film ve aksiyon dolu oyunların hayranları için kendilerini örümcek kahramanın dünyasına kaptırmak, efsanenin bir parçası olmak ve gerçek bir süper kahraman gibi dövüşmek için mükemmel bir fırsat. İlgi çekici oynanışı, çarpıcı grafikleri ve destansı hikayesiyle, en üst düzey örümcek kahraman deneyimi. Hemen indirin ve nihai örümcek kahraman olarak şehri kurtarmak için mücadeleye katılın!

Yeni neler eklendi Spider Fighter 3

Unlocked Skins

En Yeniler

Embark on brand-new missions! Prepare for fresh challenges and elevate your skills to a new level in our thrilling update, Spider Fighter 3

Google Play Store Puanlaması

4.5
208911 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Spider Fighter 3 MOD APK (Unlocked Skins) v3.26.0
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir