Standoff 2 Apk 2021 **

Apk İçeriği

Standoff 2 Apk, mobil cihazlar için harika bir ücretsiz web uygulamasıdır. Mobil kullanıcılar için en basit ve en işlevsel ücretsiz apk’lerden biridir. Toplam kullanıcı sayısı %4’tür. Android oyunlarında yeniyseniz, şimdi Standoff 2 apk indirmenizin zamanı geldi!

Standoff 2 Apk indir

Standoff 2, temel olarak aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun modlarına sahip bir arcade oyunudur. Standoff 2 PvP, Standoff 2 PvE ve Standoff 2 Adventure’ı deneyebilirsiniz. PvE modu, birbirine karşı bir savaşta iki oyuncu içerir. Ayrıca ağ kurabileceğiniz ve arkadaşlarınızın stratejilerini ve püf noktalarını görebileceğiniz Standoff 2 Apk Facebook Connect’i de deneyebilirsiniz. Standoff 2 Facebook Connect, Standoff 2 Apk Android uygulamasında da desteklenir.

Standoff 2 Apk

Standoff 2 PvP, kazanmadan önce belirli bir seviyedeki tüm zombileri ortadan kaldırmanız gereken bir PvP modudur. Buradaki zombiler bir ızgara üzerinde koşuyor ve ekrana dokunarak ilerleyebilirsiniz. Standoff 2  Apk Facebook Connect sürümü, dört oyuncuya kadar oyun modunu destekler. Bu dört farklı oyun modunun her biri birçok seviyeye ayrılmıştır ve kendi hedefleri vardır. Game of Thrones Apk

Standoff 2 Apk Hileli

Standoff 2 mod apk ve ayrıca orijinalinde görülmeyen bazı yeni ve benzersiz özellikler de getirdi. Örneğin, artık cephanelikten herhangi bir silahı satın alabilir ve her seferinde stratejinizi değiştirmenize izin verebilirsiniz. Dövüşleri kazandıktan sonra sınırsız kredi kazandıkça, daha fazla silah satın alabilir ve karakterinizi de özelleştirebilirsiniz.

 

Standoff 2 apk, hızlı oyunu etkinleştirmek için Flash Player’ını kullanır. Bu, uzun yükleme sürelerini beklemek zorunda kalmadan hızlı bir oyun deneyimi isteyen oyuncular için harika. Ayrıca Standoff’un en son sürümü olan standoff flash, birçok yeni özellik ve ekstralar sunuyor. Örneğin, standoff apk’yı indirdiğiniz anda tüm bonus içeriklere ve haritalara erişebilirsiniz. Ayrıca Standoff Flash player’ı kullanırken dövüşleri kazanırsanız sınırsız kredi alabilirsiniz. Empires Puzzles apk

 

Bu flash oyunda, oyuncular sırayla hücum eden veya savunan taraf olur. Kavga etme zamanı geldiğinde, saldırabilir veya savunabilirsiniz. Oyunda iki takım var – biri diğerlerine saldıran ve diğeri saldırıları durdurmaya çalışan. Oyunun amacı, diğer takımın üssünü yok etmek veya onu inşa edeni korumaktır. Oyuncuları öldürmek zorunda değilsiniz; bunun yerine, sadece dövüş alanını geçmelerini engellemeniz gerekir. Saldıran veya savunan olarak rotasyon yapabilir ve ne zaman savaşa gireceğinize karar verebilirsiniz.

Standoff 2 Modded

Standoff Flash oynatıcı, en fazla dört oyuncunun birbirleriyle rekabet etmesine izin verir. Bir düşman tarafından saldırıya uğradığınızda ne olduğunu görebilir ve ekranınızda görünen bir panelden de yardım alabilirsiniz. Bu, oyunculara birbirleriyle iletişim kurma fırsatı verir. Takımınız saldırganları yenmeye çalışıyorsa, ekranınızda beliren panelden talimat alabileceksiniz. Bu arada arkadaşlarınız savaşa katılabilir ve onlarla en iyi nasıl savaşacağınız konusunda size ipuçları verebilir.

 

Standoff oynamak oldukça kolaydır. Aslında insanları yorgun ve sinirli olduklarında bile eğlendirebilen oyunlardan biridir. Harika reflekslere veya çok fazla strateji becerisine sahip olmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey ayaklarınızın üzerinde durmak ve çevrenizi aydınlatmak için El Fenerinizi kullanmak.

 

Ancak bu oyunu oynamak biraz strateji gerektiriyor. Tüm aksiyon ekran içinde gerçekleştiği için her şeyin nerede olduğunu öğrenmeniz gerekecek. Silahlarınızın nerede olduğunu ve takım arkadaşlarınızın her zaman nerede olduğunu bilmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca savaşa girmeden önce arkadaşlarınıza birkaç uyarı sinyali gönderdiğinizden emin olmalısınız. Bu, Standoff Flash oynatıcınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır.

 

Standoff’un ilk seviyesinde neler olduğunu açıklayan birkaç tanıtım mesajı olsa da, oyunun geri kalanı gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Rakip dalgaları arasında savaşırken, panelinizden yeni talimatlar alacaksınız. Kulenin her katında geri sayım yapan bir zamanlayıcı var. En üste daha hızlı çıkmak istiyorsanız El Feneri kullanmanız gerekecek. El Fenerini kullanmak sadece savaşın gidişatını hafifletmekle kalmayacak, aynı zamanda soğukkanlı oyuncu becerilerinizi de geliştireceksiniz.

 

Genel olarak, Standoff 2 APK, özellikle karakterinizi oluşturmaktan ve oyunu çeşitli stratejiler ve gerçek dünya bilgisi ile kontrol etmekten hoşlanıyorsanız, oynaması heyecan verici bir flash oynatıcıdır. Oynamak için zorlu bir şey arıyorsanız, bu oyun tam olarak doğru türde bir meydan okuma sağlayabilir. Grafikler temiz ve iyi tasarlanmış ve kontroller herkesin anlayabileceği kadar kolay. Zihniniz için çok iyi bir egzersiz olduğu ve forma girmenin harika bir yolu olduğu için bir oyun değil. Yatırım yaptığınız zaman, kısa sürede daha iyi bir oyuncu ve daha fazla beceri ile karşılığını verecektir.

Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir