Temple Run 2 Apk 1.80.0 Sınırsız Para Hilesi 2021 **

Apk İçeriği

Temple Run 2 apk, bulmaca ve aksiyon karışımıyla popüler olan 1997 arcade oyunu Temple Run’ın devamı niteliğindedir. Temple Run 2 apk bu formülü geliştiriyor. Oyun türü eski klasik platform oyunu gibidir. Temple Run 2, daha iyi zorluklar, daha fazla engel çeşitliliği, geliştirilmiş grafikler, birçok gizli öğe ve çok sayıda güçlendirme ekler.

Temple Run 2 Apk

Oynanış, birkaç küçük farklılık dışında ilk Temple Run oyununa çok benzer. Nesne hala aynı – her odada öğeyi bulun ve engellerin üzerinden atlamak, duvarlara tırmanmak veya seviyelerde ilerlemek için bir düşmana çarpmak için kullanın. Aksiyon birkaç arka planda (hastane gibi) ve bazı güzel resimli kesme sahnelerinde gerçekleşir. Müzik yine Thomas Newman tarafından bestelendi, bu sefer çok daha fazla duyguyla. Temple Run 2 apk, çok sayıda güçlendirme ve nesnenin kullanımına izin vermek için arcade oyun kodunun geliştirilmiş bir sürümünü kullanır.

temple run 2 apk

Temple Run 2 apk , ilk Temple Run’daki hemen hemen tüm öğelerin kullanılmasına izin verir ve birkaç yenisini sunar. Bunlardan birkaçı Temple Run ve orijinal tapınak koşusu fragmanlarında görülüyor. Örnekler, her zaman kullanışlı duman makinesini ve sonsuz koşucu serisini içerir. Bu öğelerin eklenmesi, oyunu çeşitli şekillerde genişletir.

 

Seviyeyi tamamlamak için tüm kalpleri bulmanız gereken seviyede, ekranda bir dizi hareketli desene neden olacak şekilde dönen öğelerin geniş bir görüntüsünü göreceksiniz. Bunlar, patlatıldığında hazine dolu bir sandık ortaya çıkaran kutuları içerir. Tekrar tekrar kullanıldıklarında, ekranın değişen deseni gösterecek şekilde değişmesine neden olurlar. Görünüşe göre bu seviye ilk oyuna göre birçok yeni engele sahip olacak – belki de Temple Run ve orijinal tapınak koşusunda olduğundan daha fazla. Garena Free Fire MAX Apk Hileli Mod 

temple run 2 hile

İkinci seviye aynı dönen sandığı içeriyor ama bu sefer burada da engeller var. Bunlar yüksek merdivenler, ahşap kalaslar, metal çubuklar, platform yürüyüşleri, kulübeler ve diğer nesnelerden oluşur. Her biri, diğer engellerle çarpışmadan veya bir düşman saldırısına kurban gitmeden hedef bloğu bulması gerektiği için oyuncuya yeni bir meydan okuma sağlar. Yine grafikler, her nesneye bir 3D efekti verecek şekilde geliştirilmiştir.

Bu engellerden bazıları devam oyununda yeniden yaratılıyor, ancak çoğu oyunda olduğu gibi kalıyor. Temple Run’ın iki versiyonu sadece engellerin isimlerinde farklılık gösteriyor. Biri endişe uyandıran bir isme sahipken, diğeri oldukça basit ve anlaşılması biraz daha kolay. Bu nedenle Temple Run 2 apk modu tasarlanmış ve “Temple Run II” olarak adlandırılmıştır. Temple Run II, ilki kadar heyecan verici olmayı vaat etse de, daha güçlü silahlarınız ve eşyalarınız olduğu için kullanımı daha kolay olacak ve oyunun bu versiyonunu hem hardcore hem de sıradan oyuncular için daha çekici hale getirecek. Bu mod kesinlikle herkesi memnun edecek. Euro Truck Driver Para Hileli Apk İndir

temple run 2 apk oyun indir club

Temple Run 2 apk ‘nin bu yeni sürümüyle ilgili en iyi şeylerden biri, ilk oyundaki tüm seviyeleri ve bazı ekstraları içermesidir. Orijinalleri ve yeniden yapılanları oynayabilir ve oyunu tamamlamak için hala ihtiyacınız olan her şeye sahip olmadığınızı keşfedebilirsiniz – sırlar hala orada! Yeterince dikkatli arama yaparsanız, ilk oyunda kaçırdığınız tüm gizli eşyaları, güçlendirmeleri, özel eşyaları ve sonları bulabilirsiniz. Bu tapınak 2 modunun bir başka iyi yanı, kendi bulmacalarınızı oluşturmanıza ve sonuçlarınızı kaydetmenize ve diğer oyuncularla paylaşmanıza izin veren mod araçlarıyla birlikte gelmesidir.

 

Temple Run 2 mod paketi beş yeni seviye, sekiz yeni engel ve on altı güçlendirme ile birlikte gelir. Her engelin bir zaman sınırı ve bir bitiş noktası vardır, bu yüzden kazanmak için eylemlerinizi akıllıca planlamanız gerekecek. Hala daha fazla bulmaca ve zorlukla kendinize meydan okumak istediğinizi düşünüyorsanız, modun Temple Run: Level 2 adlı bir gücü vardır ve bu da sağlığı hızla yenilemenizi sağlar.

Array
Share Temple Run 2 Apk 1.80.0 Sınırsız Para Hilesi 2021 **
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat