The Division Resurgence | Fading City Benzeri oyun Detaylı İnceleme – (Apk) apk oyun 2022

The Division Resurgence | Fading City Benzeri oyun Detaylı İnceleme – (Apk) #Apk oyun 2022

4 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#ModyOyun #TheDivisionResurgence
The Division Resurgence mobil oyunu, muazzam bir açık dünyada geçen ücretsiz bir üçüncü şahıs nişancı rol yapma oyunu. Serinin çok beğenilen birinci sınıf oynanış özelliklerini mobil cihazlara taşıyor, hem de yeni hikâyesi, sınıfları, düşman fraksiyonları ile yeni bir başyapıt olarak.

The Division Resurgence; Tom Clancy’s The Division 1 ve Tom Clancy’s The Division 2’den bağımsız, bütünüyle yeni bir macera sunuyor, hikâyenin kilit olaylarına yepyeni bir perspektif getiriyor. Macera, günümüz Amerika’sında, büyük bir virüs salgını ile her şeyin alt üst olduğu, hükümetin çöktüğü, kaosun kol gezdiği bir zamanda geçiyor. Stratejik “Homeland Division’ın” elit bir ajanı olarak görevin; düzeni sağlamak, çetelere ve terör gruplarına karşı sivilleri korumak ve ülkenin geleceğini kurtarmak.

Sevilen Division deneyimi mobilde
Kullanıcı arayüzü ve kontroller, el cihazlarında sorunsuz ve rahat bir deneyimi garanti edecek şekilde özel olarak tasarlandı. Türünün öncüsü olan bu üçüncü şahıs nişancı rol yapma oyununun büyük kentsel açık dünyasında geçen yeni hikâyesini orijinal oyun modları ile yepyeni bir platformda deneyimle.

Yepyeni bir hikâye
Yeni PvE macerası hem oyunun kıdemlilerine hem de yeni başlayanlara hitap ediyor. Efsanevi elit SHD Ajanlarına katılarak The Division 1 ve 2’de geçen olayları farklı perspektiften deneyimle.

Muhteşem görselliğiyle muazzam bir açık dünya
Muhteşem açık dünyayı ister Solo ister Koop modda, hikâye görevlerinden dünya etkinliklerine kadar çok çeşitli PvE faaliyetlerde deneyimle. İnce detaylarla işlenmiş göz alıcı görselliği ile muazzam bir kentsel açık dünyayı keşfet.

Oyun Modu: Online
Boyut : 9.47 GB
Telefon : Poco X3 Pro

Google Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.the.division.mobile.combat.shooting.open.world.rpg
Apk : https://www.mediafire.com/file/jz2wofyba38y8sr/The.Division.Resurgence.b191(arm8only).apks/file
Apk : https://drive.google.com/file/d/1BxEInOGO4zetvMfNIpMgwubaAnORNPFm/view
Web : https://www.ubisoft.com/en-us/game/the-division/resurgence
Apple : https://register.ubisoft.com/the-division-resurgence-ios/en-GB

Array
Share The Division Resurgence | Fading City Benzeri oyun Detaylı İnceleme – (Apk) apk oyun 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir