The Sims™ FreePlay APK
The Sims™ FreePlay APK

The Sims™ FreePlay APK

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı The Sims™ FreePlay
Package com.ea.games.simsfreeplay_na
Yayıncı Electronic Arts
Kategori Simülasyon
Versiyon 5.64.0
Boyutu 56
Yorum Android 4.1 and up
Son Güncelleme
Sims hikayeniz nedir? Sim'lerinizin yaşamlarının her yönünü yaratın ve özelleştirin! The Sims™'in yaratıcılarından mobil cihazlarda eksiksiz bir Sims deneyimi geliyor! Sim topluluğunuz ...

Apk İçeriği

The Sims™ FreePlay APK, popüler bir yaşam simülasyonu oyunudur. The Sims™ FreePlay APK’Dan oluşan sanal bir aile oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Oyunun bir de sosyal ağ özelliği var. Sosyal ağ siteleri aracılığıyla arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir ve neye ihtiyacınız olduğunu onlara bildirebilirsiniz. Ayrıca Sim’leriniz için özel evler de oluşturabilirsiniz. Olasılıklar sonsuzdur ve oynarken saatlerce eğleneceksiniz! İşte başlamak için bazı ipuçları:

The Sims™ FreePlay APK

The Sims FreePlay, 34 simlik kendi ailenizi yaratmanıza izin veren harika bir oyundur. Görünümleri ve kişilikleri de dahil olmak üzere hayatlarının her yönünü özelleştirebilirsiniz. Oyun aynı zamanda yeni insanlarla tanışmanıza ve aşık olmanıza da olanak tanıyor. Çocuğunuz olduğu sürece bir ilişkiyi devam ettirebilirsiniz. Oyunu bu kadar popüler yapan da bu! Hileli mod ile tüm özelliklerin kilidini açabilir ve VIP onbeş olabilirsiniz.

The Sims™ FreePlay APK

Oyunun ücretsiz sürümünde uygulama içi satın alma yoktur. Hatta kendi LGBT karakterinizi bile yapabilirsiniz! Oyunda hiç reklam yok, bu yüzden can sıkıcı reklamlar hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. The Sims FreePlay’in bir başka harika özelliği de sonsuz miktarda jetondur. Yaratabileceğiniz Sims sayısında bir sınır yoktur, bu nedenle istediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz! Görünüşlerini ve kişiliklerini seçebilir ve hatta kiminle evleneceğini bile seçebilirsiniz. Sims FreePlay, Facebook için mevcut değildir, ancak ücretsiz sürümü Android mağazasından indirebilirsiniz.

Sims FreePlay Mod APK, popüler yaşam simülasyon oyununun ücretsiz bir sürümüdür. Mod, Sims’inizin başlangıç ​​özelliklerini kişiselleştirmenize ek olarak, aynı anda birden fazla görev yapmanıza da izin verir. Apk ile evlilikten bebeğe kadar Sim’lerinizin yaşayabileceği tüm deneyimleri yaşayabilirsiniz. The Sims FreePlay sizi saatlerce eğlendirecek bir oyundur!

The Sims™ FreePlay Download

Sims FreePlay APK, mobil kullanıcılar için birçok avantaj sunar. Oyunda oyuncular için çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Hemşire, kuaför ve hatta köpek gibi çeşitli işler arasından seçim yapabilirler. Ayrıca evlerini kendi mobilyalarıyla dekore edebilir ve görünümlerini özelleştirebilirler. Bu mod ile oyuncular Sim’lerinin sınırsız gizli kapasitesinin keyfini çıkarabilirler. Oyun hem PC hem de mobil oyuncular arasında büyük bir hit oldu.

The Sims™ FreePlay APK

Karakterinizin seviyesini arttırmanın çeşitli yolları vardır. Oyunda yeni meslekler ve bir hastane var. Ek olarak, onu oynamaya değer kılan birçok eğlenceli özelliğe sahiptir. Mükemmel bir kontrol şemasına sahiptir, bu da onu her tür oyuncu için ideal bir seçim haline getirir. Bunların yanı sıra The Sims FreePlay, günümüzde Android cihazlarda en popüler oyunlardan biridir. Harika bir kontrol sistemine sahip olmanın yanı sıra The Sims FreePlay, Sim’leriniz için çok çeşitli aktiviteler de sunar.

Five Nights at Freddy’s 2 fnaf2 apk

The Sims FreePlay APK’sini indirmeden önce cihazınızı rootlamanız şiddetle tavsiye edilir. Bu uygulama, reklamları kaldırmanıza, uygulama içi satın alımları devre dışı bırakmanıza ve üçüncü taraf uygulamaları yüklemenize olanak tanır. Ücretsiz sürümde sorun yaşıyorsanız bunun yerine MOD sürümünü yükleyebilirsiniz. Bu, oyunun keyfini reklamlar olmadan çıkarmanızı sağlayacaktır. Ayrıca oyunu Android telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sims FreePlay APK, akıllı telefonlarla sınırlı değildir; tüm Android cihazlarla çalışır.

The Sims™ FreePlay APK İndir

Sims FreePlay birçok özelliğe sahiptir. Kendi evinizi tasarlayabilir ve karakterinizi özelleştirebilir, ayrıca diğer eşyaları ve evleri yükseltebilir ve kilidini açabilirsiniz. Oyun sadece diğer insanlarla etkileşim kurmakla ilgili değildir; oyuncudan çok fazla etkileşim gerektirir. Oyunun özellikleri benzer olsa da oynanış şekli farklı olabilir. Karakterinizi kişiselleştirmek için birçok seçenek mevcut. SIMS FreePlay’deki ana faaliyetler şunlardır:

DRİFT MAX PRO APK 

Adından da anlaşılacağı gibi, Sims FreePlay modu, kendi sanal yaşamınızı oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır. Bu oyunda sınırsız paranız olacak ve bu süreçte Simoleon kazanabileceksiniz. Sim’iniz büyüdükçe onu büyütebilir, becerilerini geliştirebilir ve topluluğunu genişletebilirsiniz. Hatta oyunda daha fazla ev inşa ederek daha fazla kazanabilirsiniz. TheSims’in ücretsiz bir sürümünü arıyorsanız, TheSims FreePlay APK’sini deneyebilir ve Android akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Download The Sims™ FreePlay APK for Android

Google Play Store Puanlaması

4.3
1,012,596 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir