Toca Life World Apk 1.37 indir
Toca Life World Apk 1.37 indir

Toca Life World Apk 1.37 indir

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Toca Life World
Package com.tocaboca.tocalifeworld&hl=tr&gl=tr
Yayıncı Toca Boca
Kategori Adventure
Versiyon 1.37.1
Boyutu 55M
Yorum Android 5.0 ve sonrası
Mod Özelliği Sınırsız Para
Son Güncelleme
Toca Life World apk için resmi Facebook uygulaması artık indirilebilir. Uygulamanın ücretsiz sürümü eğlenceli aktiviteler, oyunlar ve sosyal ağ özellikleri sağlar. Çocuk...

Apk İçeriği

Toca Life World apk için resmi Facebook uygulaması artık indirilebilir. Uygulamanın ücretsiz sürümü eğlenceli aktiviteler, oyunlar ve sosyal ağ özellikleri sağlar. Çocuklar için eğitici bir mobil uygulama olan Toca Life World apk, çocukların hızlı öğrenmesine yardımcı olan çeşitli heyecan verici aktivitelerle birçok simülasyon oyunu sunuyor. Ancak uygulamadaki bazı seviyeler ve simgeler, kilidini açmak için ek para gerektirir. Kullanıcılar premium içerik satın alarak bölümleri oynarken daha fazla para kazanabilirler.

Toca Life World apk indir

Resmi Facebook uygulaması sadece Facebook mobil cihazlarında bulunurken, Toca Life World, Android kullanıcılarına ücretsiz bir mobil oyun ve sosyal ağ deneyimi sunuyor. Bu uygulamada çocuklar, sevgili kurbağaları Toto’yu kurtarmak için bulmacaları çözmek ve kuleler ve köprüler inşa etmek için zihinlerini kullanmaya zorlanıyorlar. Oyun, çocuklara tahta bloklar, yapboz parçaları, renkli noktalar vb. gibi çeşitli araçlar kullanarak farklı şeyler inşa etme görevi veriyor. Çocuklar, bir seviye tamamlandıktan sonra kayıplarını yenilemek için ekstra can satın alabilirler.

Toca Life World Apk

Uygulamanın en son sürümü birçok yeni özellik içeriyor. Örneğin, kurbağanın arkadaşları bir davet yoluyla maceraya katılmaya davet edilebilir. Onlar da katılarak ve kulelerin ve köprülerin inşasına yardım ederek para kazanabilirler. Ayrıca, kullanıcılar arkadaşlarını oynamaya davet edebilir ve bir ödül için onlara meydan okuyabilir. Oyun, çocuklar için çocuk dostu bir versiyonla tüm aileye genişletilebilir. Paper Fold apk

Toca Life World apk son sürüm indir

Oyunun android’de daha iyi tadını çıkarmak için Toca Life World’ün en son sürümü bir dizi kullanışlı özellik içeriyor. En iyi özelliklerden biri, çocukların Google Play Store’da bulunan çeşitli çizgi film ve video simgelerinden kendileri için karakterler oluşturabilmeleridir. Bunlar, Family Guy ve The Simpsons gibi popüler TV şovlarının yanı sıra daha yeni filmleri içerir. Bu, çocuklara sanal karakterlerini kişiselleştirme şansı verir.

 

Uygulamayı oynayan bir çocuk, arkadaşlarıyla birlikte en sevdiği karakterlerden biri olan dünyanın farklı yerlerini de ziyaret edebilir. Bu onlara yeni yerler keşfetme ve yeni arkadaşlarla tanışma fırsatı verir. Oyuncular, mobil ekranda kullanışlı bir bildirim aracılığıyla arkadaşlarını onlarla seyahat etmeye davet edebilir. Ayrıca, arkadaşlarını kısa mesaj kullanarak en sevdikleri hikayeleri paylaşmaya davet edebilirler.

Toca Life World apk hile indir

Uygulamanın tüm potansiyelinden yararlanabilmek için cihazınızda Toca Life World android mobil oyunlarının en son sürümünün bulunması gerekmektedir. Neyse ki, bunu bulmak zor değil. Uygulama, Android OS 4.4 Kit Kat üzerinde çalışan tüm cihazları destekler.

Uygulama, ToCab oyununun en son sürümlerinden bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Ayrıca oyuncuların Facebook, MySpace ve Twitter gibi çeşitli sosyal medya hizmetlerine erişmesine izin verir. Çoğu insan Toca Life World’ün bir çizgi film gösterisine dayandığını zaten bildiğinden, platformun da harika animasyonlarla dolu olduğunu takip ediyor. “tocab life world” anahtar sözcüğünü aramayı deneyebilir ve ardından mevcut çeşitli oyunlara, zorluklara ve diğer etkinliklere göz atabilirsiniz. Memrise Pro Apk indir

 

Çocuklarınız varsa, oyun oynarken onlara dünyayı nasıl kurtaracaklarını öğretmenin mükemmel yolu budur. Örneğin, seviyelerden birinde, enerji noktaları toplayarak hayvanları farklı konumlardan kurtarmaya yardımcı olabilirler. Ayrıca bir dizi düşman karakterle yüzleşebilir ve önlerine çıkan her şeyi yok edebilirler. Oyunlarında ilerledikçe, Toca yaşam evini nasıl inşa edeceklerini, ToCab şeflerinin hazırlayabileceği yemekleri nasıl pişireceklerini ve kıyafetleri için en iyi rengi seçme veya en iyi okulu seçme gibi diğer günlük ihtiyaçlara katılmayı da öğrenecekler. .

En Yeniler

Daha eski veya önceden yüklenmiş bir android işletim sisteminiz varsa, en son sürümü yüklemeniz gerekir. Aslında, kullanıcılar Google Play Store üzerinden Toca Life World apk'lerini kolayca güncelleyebilirler.

Google Play Store Puanlaması

4.4
2741827 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir