Toca World 1.36 apk hile 1.39.1
Toca World 1.36 apk hile 1.39.1

Toca World 1.36 apk hile 1.39.1

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Toca Life World
Package com.tocaboca.tocalifeworld&hl=tr&gl=tr
Yayıncı Toca Boca
Kategori Educational
Versiyon 1.39.1
Boyutu 55M
Yorum Android 5.0 ve sonrası
Son Güncelleme
Toca World apk hile sitemizde en çok aramalar arasında.  Mobil teknolojideki en yeni şey Toca World Apk 1.39.1  Bu Apk, The Lion King adlı ünlü Disney çizgi ...

Apk İçeriği

Toca World apk hile sitemizde en çok aramalar arasında.  Mobil teknolojideki en yeni şey Toca World Apk 1.39.1  Bu Apk, The Lion King adlı ünlü Disney çizgi filmine dayanmaktadır. Kullanıcılar hikayeler tasarlayabilir ve ardından mobil ekranlarında görebilirler. Burada küçük çocuklar saçlarını en sevdikleri aslanınki gibi şekillendirmek için sanal bir paten parkı yapabilirler.

toca world apk hile 1.39.1

Toca World apk hile Çocuklar ayrıca toca dünyası apk modunda kendi kasabalarını kurmanın keyfini çıkarabilirler. Kullanıcıların göreceği ilk şey, birçok hayvan ve ağaç arasından seçim yapma seçeneğine sahip olmalarıdır. Ayrıca alışveriş yapmayı ve kendi evlerini döşemeyi de seçebilirler.

toca world apk

Toca World Apk’nin temel amacı, çocukların kendilerini yansıtacak hikayeler oluşturmasına izin vermektir. Bu aslında çocuklar için bir sahne şovu. Peki, ne bekliyorsun? Çocuklarınız avucunuzun içinde daha fazla eğlenmek istiyorsa, toca boca ve life world happy world apk’yı indirmeleri gerekir. Bu iki uygulama, çocukları meşgul etmek için özel olarak oluşturulmuştur.

toca world apk hile 1.39.1

Toca World Apk ve toca world happy mod apk aslında mini oyunlardır. Ancak bu, bu uygulamaların heyecan verici ve eğlenceli olmadığı anlamına gelmez. Aslında, bu iki uygulamanın yardımıyla çocuklar kesinlikle çok şey öğrenecekler. Aslında, zamanın çoğunu yapabilecekler.

 

Bu uygulamalardan ilki Toca World Fitur Apk Pro Mod’dur. Bu uygulama ile çocuklar kardiyo egzersizleri yapabilecekler. Bununla biraz aerobik de yapabilirler. Diğeri, Toca World Fitness Club’a erişmelerini sağlayan Toca World Apk’nin kilidi açık. Rfs Real Flight Simulator oyunu için tıklayınız

 

Yerel dünyanın da yardımıyla 2021 apk’sı ile çocuklar her türlü aktiviteyi yapabilecekler. Listedeki ilk dans savaşı. Çocuklar bunun yardımıyla hip-hop dansını nasıl yapacaklarını öğrenebilecekler. İkinci aktivite, life world serisindeki patencilerin kulesine benzeyen kuleyi inşa etmektir. Minecraft Ücretsiz Apk

toca world apk para hilesi

Bu serinin sonuncusu toca bocadaki hazine avıdır. Artık dizinin farklı bölümlerindeki karakterleri bir araya getirebilir ve bu aktivitede birleştirebilirsiniz. Bu, onlarla hikayeler oluşturmalarına yardımcı olacak ve bundan gerçekten zevk alacaklar. Toplam dünya mutlu dünya ve ayrıca çocuklara her kullanımda özel bir gücün kilidini açma şansı verir. Flight Pilot Simulator Apk

Toca World mod apk

Toplam dünya mutlu dünya ve ayrıca mini oyunlar serisi ile birlikte geliyor. Mutlu inek, su balonu savaşı ve su balonu kovalamacasını içerir. Bu mini oyunlara, çocukların boş zamanlarında eğlenmelerine yardımcı olacak müzikler eşlik ediyor. Toca World apk hile Ayrıca mobil cihazınız için toca boca oyunları serisini indirebilirsiniz. Bu, siz ayak işlerini yaparken bile çocuğunuzu eğlendirmek için bir şans verecektir. Bu oyunları ücretsiz oynadığınızda sadece çocuğunuzu çok mutlu etmekle kalmayacak, aynı zamanda televizyon dizilerinin bölümlerini satın almayacağınız için paradan da tasarruf etmiş olacaksınız.

 

Ayrıca App Store’dan iki ücretsiz uygulama indirebilirsiniz – toplam dünya ve yeni fenomen paketi. Birincisi Tuna Deltası, ikincisi ise Yeni Tuna Deltası. Oynamak istediğiniz televizyon dizisinden hangi karakteri veya karakter setini seçebilirsiniz. Daha iyi olduğunu düşündüğünüz karakterler arasında geçiş yapabilirsiniz.
iPhone’daki toca dünyası ve yeni fenomen paketinin kullanımı çok kolay. Seriyi daha önce oynadıysanız arayüzü anlamakta sorun yaşamazsınız. Dahil edilen birkaç öğretici olduğu için yeni stratejiler de öğrenebilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, serinin iPhone sürümünü hiçbir ücret ödemeden indirebilirsiniz – bu, istediğiniz kadar kullanabileceğiniz anlamına gelir.

toca life world apk hile son sürüm

IOS’un en yeni üyesi iPhone, iletişimde devrim yarattı. Sadece video konferans yapmakla kalmaz, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle fotoğraf ve metin sohbetleri yapabilirsiniz. Bu nedenle iPhone’unuz için ToCAD’i indirmeniz önemlidir. Teknolojiden tam anlamıyla yararlanmak ve cihazınızı yaratıcı, işlevsel ve sanatsal bir sanat eserine dönüştürmek için en iyi yazılımdır.

En Yeniler

Dostlarla buluşmak, gülüp eğlenmek, kahve içerken sır paylaşmak veya leziz poğaçalar pişirmek için mükemmel yeri mi arıyorsunuz? O halde en çok sonbahar mevsimini sevenler için ideal bir mekan olan yeni ve keyifli SABAH SICAKLARI FIRININA bir göz atın. Bu fırın gece kuşlarının bile erkenden kalkmasını sağlayacak. Peki ÜCRETSİZ olduğunu da söylemiş miydik? Dolayısıyla oturup rahatınıza bakın, Sabah Sıcakları Fırını yakında uygulama için mağazada olacak.

Google Play Store Puanlaması

4.4
2741770 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir