Touch Retouch Apk İndir 2021**

Apk İçeriği

Touch Retouch apk ve hem Android hem de iOS için mükemmel bir fotoğraf düzenleme programıdır. Kullanıcılara görüntüden istenmeyen ekstra ayrıntıları hızlı ve doğru bir şekilde kaldırmak için gerekli araçları sağlar. Touch Retouch apk‘yı nasıl indireceğinizi öğrenmek istiyorsanız, aşağıda verilen bağlantıya bakmanız yeterlidir. Programın yazarı, 10 yılı aşkın süredir profesyonel fotoğrafçı olan Tom Loughton’dur. Uzmanlığı dijital medya ve bilgisayar fotoğrafçılığıdır.

TouchRetouch Pro İndir

Touch retouch apk’nın en son sürümünü denemek isterseniz, Google Play veya App Store’dan indirmeniz yeterlidir. Ücretsiz olarak indirilebilir. Bu yazıda, programı nasıl indireceğiniz konusunda size bazı gelişmiş ipuçları sağlamak istiyoruz. Programı kurmaya hazır olduğunuzda öncelikle SD kartınızı cep telefonunuza veya tabletinize takmanız gerekecektir. Ardından, kartı cihazınızın USB bağlantı noktasına takın ve ardından TouchRetouch’ın yüklenmesi gereken ekranı algılamak için parmağınızı kullanın.

 

Bundan sonra programı mobil cihazınızda uygun yere koymalısınız. Ardından, cihazınızı yeniden başlatmalısınız. Son adım, cihazınızdaki “başlat” düğmesine basmaktır. Ağ bağlantısı olmasa bile programı çalıştıramazsınız. Böylece son adım, touchretouch ve en son sürümün kurulu olduğu yeri bulmak ve ayrıca kurulum işlemini yürütmek için “çalıştır” düğmesine basmaktır.

 

Uygulama anında yüklenmeye başlayacaktır. Kısa bir süre sonra cihazınızın ekranını görebilirsiniz. Touchretouch apk’nın bulunduğu dizinde saklanan tüm dosyaların bir listesi olacaktır. Bundan sonra, manuel olarak kaldırılacak dosyaları seçmelisiniz. En popüler olanı, iletişim numarası ve duvar kağıdı gibi istenmeyen ayrıntıları kaldırmaktır.

 

Ayrıca, kurulum yöntemini bildiğinizden emin olmalısınız. Daha sonra touchretouch apk kuracağınız klasörü açmalısınız. Bu özel adım, dokunmatik rötuş ve en son sürümü mobil cihazlarınıza indirmeye çalışırken oluşabilecek bazı sorun olasılıklarından kaçınmanıza yardımcı olacağı için çok önemlidir.

Touch Retouch Apk İndir

Touch Retouch apk, android ve iPhone’lar için türünün önde gelen yazılım uygulamalarından biridir. Uygulama, kullanıcıların görüntüleri oluşturmasına, düzenlemesine, yeniden boyutlandırmasına ve ayrıca düzenlemesine olanak tanır. Bu özel program, parlaklık seviyesini, görüntülerin rengini ayarlama, görüntü düzenleme araçları, video düzenleme araçları, harika bir sıralama seçeneği ve ayrıca istenmeyen ayrıntıları kaldırma seçeneği gibi sayısız özellikle birlikte gelir. Hepimizin bildiği gibi, bu özel yazılımın iPhone sürümü ücretsiz değildir, ancak Apple mağazalarından kolayca edinebilirsiniz.

 

Resimlerinizin ve diğer öğelerinizin görünümünü değiştirmek istiyorsanız, bu programın fotoğraf düzenleme özelliği bunu yapmanızı sağlar. Ayrıca metni ve metnin boyutunu değiştirmek için bir seçeneğe sahiptir. Ayrıca, bu özel programla, bir nesnenin boyutuyla oynama, saydamlık ve ayrıca nesneleri silme gibi nesnelerin boyutunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Aynı anda birkaç nesne oluşturarak veya değiştirerek bu seçeneği kullanabilirsiniz. Bu yazılımla ilgili bir başka harika şey de, kullanıcıların metnin değerlerini düzenlemesine veya değiştirmesine izin vermesidir.

 

Touch Retouch Apk, kullanıcıların çoğunluğunun gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Aslında bu program, Android cihazlar için mevcut olan en popüler ve kullanışlı düzenleme yazılımlarından biridir. Telefonlarınızda kullanmak için bu özel programı satın almakla ilgileniyorsanız, internet üzerinden iyi bilinen bazı web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Orada bu ürünü uygun fiyatlara sunan satıcıların bir listesini bulacaksınız. Bu nedenle, bu ürünü satın almak kesinlikle sizin için akıllı bir yatırım olacaktır.

Array

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat