Videoleap pro apk— Lightricks’ten Video Düzenleyici 1.0.6

Apk İçeriği

Videoleap pro apk ile Etkileyici, Hollywood kalitesinde filmler yaratmanız veya sadece arkadaşlarınızla komik anları ve anıları paylaşmanız gereksin, Videoleap sizin için büyük bir fırsat olabilir. İndirmesi tamamen ücretsiz olan ödüllü bir video düzenleme programı olan Videoleap pro apk kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde harika videolar oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu popüler programa zaten sahipseniz, çok sayıda yeni özelliğin yanı sıra bazı yükseltmeler ve hata düzeltmeleri sunan en yeni sürüme – “VIII” sürümüne yükseltmenin zamanı geldi. Videoleap kullanıcıları, düzenleme güçlerini bilgisayarda hayata geçirmek için artık herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymuyor. Videoleap’in yeni “VIII” versiyonu, hem durağan hem de hareketli görüntüleri düzenlemenize izin verecek.

videoleap pro apk

Videoleap pro apk benzersiz video ve fotoğraf düzenleme uygulamaları, hareket halindeyken birlikte sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. İnternet bağlantınız ve tarayıcınız olduğu sürece, fotoğraflarınızı ve videolarınızı her yerden görüntülemek ve düzenlemek için akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bu programların rahatlığı ve hareketliliği, onları gezginler için ideal kılar. İster yolda aileniz veya arkadaşlarınız için bir seyahat videosu düzenlemeniz, ister bir sonraki tatil videonuza müzik eklemeniz gerekiyorsa, akıllı telefonunuzun rahatlığıyla videolarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Videoleap pro apk

Videoleap indir

Videoleap, fotoğraflarınızı ve videolarınızı doğrudan akıllı telefonunuzdan görüntüleyip indirebilmenize ek olarak, dosyalarınızı PC veya Mac’inizle eşitlemenizi sağlar. Bu, bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda düzenleme programınız ile birlikte ayrı bir video kartı veya sabit disk taşımanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Akıllı telefonunuzdan da birden fazla dosyayı düzenleyebilirsiniz – Videoleap’te bir Lumafusion klibi açabilir, ardından onu Lumafusion’a yükleyebilir, parlaklık ve renk ayarlarını değiştirebilir ve arka plan kliplerini kırpmak gibi diğer işlevleri kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda kliplerinizi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanın harika bir yoludur. Öneri ve şikayetler için iletişime geçiniz.

Videoleap premium apk

Videoleap, düzenleme sürecini basitleştiren birçok özelliğe sahiptir. Fotoğraflar ve videolar için başlık ve altyazılar, kalite ve en boy oranı gibi farklı öznitelikleri seçmenize ve önizlemenize olanak tanıyan yerleşik bir video düzenleyici içerir. Ayrıca metin, başlık ve müzik ekleyebilir ve anahtar kelimeleri, video genişliğini ve yüksekliğini ve otomatik odaklamayı düzenleyebilirsiniz. Sonuçtan memnun değilseniz, ekran monitörünüzün boyutlarına uyması için ayırıcıyı yeniden boyutlandırmanız veya hareket ettirmeniz yeterlidir.  Avast Cleanup Premium Apk

 

Bir başka kullanışlı özellik de yerleşik video düzenleyici uygulamasıdır. Bu güçlü video düzenleyici uygulamasıyla kendi kısa filmlerinizi, eğitim videolarınızı, düğünlerinizi, kurumsal videolarınızı veya diğer medya türlerini kolayca oluşturabilirsiniz. Lumafusion’ın yerleşik film oluşturucusunu kullanarak kameranızdan videoları içe aktarabilir veya kendi çekimlerinizi çekebilirsiniz. Ayrıca film kliplerinizi önizleyebilir ve videoyu geliştirmek için belirli grafikler veya sesler eklemek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Videoleap, videoları hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. Video düzenleme programlarının nasıl kullanılacağına aşina değilseniz, kaydı başlatmak için bir düğmeye dokunmanız yeterlidir. Lumafusion’ın ekran yakalama özelliği çekim yapar ve videonuzu birkaç saniye içinde kırpmanıza, düzenlemenize ve ardından kaydetmenize olanak tanır. Bu iPhone ve BlackBerry video uygulaması, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceğiniz hızlı ancak bilgilendirici videolar oluşturmanıza olanak tanır. Kameradan memnun olmasanız bile, Videoleap pro apk iPhone uygulamasıyla videolar oluşturabilir ve bunları sizin için Lumafusion’ın incelemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca size benzersiz ve yüksek kaliteli videolar üretme özgürlüğü veren farklı stiller ve temalar arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Videoleap nasıl kullanılır

Videoleap pro apk, Lumafusion’ın birinci sınıf temalar ve arka planlar kitaplığına erişmenizi sağlar. Mevcut temalar şunlardır: İş, Ülke, Çağdaş, Fransız, Eşcinsel, Yüksek Toplum, Londra, New York City, Balo, Spor ve Dünya. Videonuz için benzersiz bir tema arıyorsanız, Videoleap pro apk topluluğunun farklı üyeleri tarafından oluşturulan temalar arasından da seçim yapabilirsiniz. Bugüne kadar Lumafusion kitaplığına 500’den fazla premium tema eklendi. Tıpkı Lumafusion sosyal medya uygulaması gibi Videoleap, videolarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca yüklemenize ve paylaşmanıza olanak tanır.

 

Videoleap, akıllı telefonunuzla her yerden videolarınızı düzenleme ve yayınlama gücü verir. Aynı zamanda, videolarınızın görünümünü ve verdiği hissi özelleştirmek için Lumafusion temalar, eklentiler ve arka plan kitaplığına da erişebilirsiniz. Kişisel veya iş kullanımınız için ilgi çekici videolar oluşturmak isteyen, hevesli bir video düzenleyici iseniz, size en üst düzeyde güç ve çok yönlülük sağlayacak bir Videoleap akıllı telefon uygulamasına yatırım yapmayı düşünün.

Array
Share Videoleap pro apk— Lightricks’ten Video Düzenleyici 1.0.6
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat