VSCO Apk 239 Premium İndir

Apk İçeriği

VSCO Apk ödüllü bir üründür ve günümüzün en popüler düzenleme yazılımlarından biridir. Bu yazılımı düzenli olarak kullanırsanız, resimlerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan her şey tek bir kullanışlı pakette toplandığı için zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, VSCO Apk, resimlerinizin nasıl görünmesini istediğiniz üzerinde tam yaratıcı kontrol sağlar. Kontrastı ve ışığı kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Çektiğiniz resmin havasına veya temasına uygun bir arka plan seçebilirsiniz.

VSCO Apk Premium İndir

Kameralı telefonları olan kullanıcılar için VSCO Apk, resimlerini yüksek çözünürlükte görüntülemelerine izin vererek bu teknolojiden tam olarak yararlanmalarını sağlayacak. VSCO APK’nın profesyonel sürümüne yükseltirseniz, tümü belirli bir film markasına benzemek üzere özel olarak tasarlanmış yüzlerce farklı filtre arasından seçim yapabilirsiniz. 

VSCO Apk 239 Premium İndir

Mevcut 200’den fazla profesyonelce hazırlanmış filtre ile, resimlerinize ekstra avantaj sağlamak için Kodak, Fuji veya diğer önceden ayarlanmış film filtrelerini araştırarak eski güzel günleri geri getirebileceksiniz. Önceden ayarlanmış filtreler, alan derinliğini artırmak ve yumuşak arka planlar oluşturmak için mükemmeldir. Resmi gerçekten ortaya çıkarmak için kırmızı göz, sepya veya renkli çevirme gibi efektler de uygulayabilirsiniz. Bir apk ile hayal gücünüzün tüm yaratıcı gücünü resimlerinizle gerçeğe dönüştürmek çok kolay.

VSCO Apk Son Sürüm İndir

Bir resmi düzeltmeniz gerektiğinde, VSCO APK kolay bir çözüm olarak kullanışlıdır. VSCO APK size filtreler uygulama, aydınlatmayı ve odağı ayarlama, kırmızı gözü silme ve hatta eğlenceli ön ayarları kullanarak eğlenceli efektler ekleme yeteneği verir. Bu özellikleri ve seçenekleri resimlerinize ekleyerek fotoğraflarınızın gerçek renklerini ortaya çıkarabileceksiniz. Önceden yüklenmiş filtrelerin rahatlığı ile fotoğraflarınızdaki en iyiyi ortaya çıkarabileceksiniz.Empire Warriors Premium Apk İndir

 

VSCO Apk, özellikle bir fotoğrafçıysanız, herhangi bir akıllı telefona harika bir ektir. APK’nın geniş ekranı ve mevcut tüm işlevlerle, gerçek renkleri ortaya çıkarmak için resimlerinizi düzenleyebilir, ince ayar yapabilir ve geliştirebilirsiniz. Bu fotoğraf düzenleyiciyi IOS cihazlarınızda kullanabilmek için IOS cihazları için bir uygulamanız veya eşdeğer bir uygulamanız olması gerekir. Profesyonel fotoğrafçıların çoğunda zaten bir uygulama yüklüdür, ancak sizinki yoksa, birçok iyi üçüncü taraf alternatifi vardır.

 

VSCO Apk’nin en popüler kullanımlarından biri instagram resimlerinizi Facebook hesabınıza yüklemektir. Ücretsiz bir sürüm oluşturabilir ve resimleri indirmek için ücretsiz sürümü kullanabilir veya daha yüksek kaliteli resimleri indirmek için premium sürümü satın alabilirsiniz. Yüklendikten sonra bunları instagram, facebook ve hatta twitter üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu, bir fotoğraf çekimi planlamaya ve düzenlemeye çalışırken size çok zaman kazandıracak. Ücretsiz sürümü kullanıyorsanız, harika bir fotoğrafçı değilseniz, kırpma seçeneğiniz olduğundan emin olun. Premium sürüm, resimlerinizin renklerini geliştirmek için çeşitli farklı filtreler kullanmanıza da olanak tanır.Bouncemasters Apk İndir

 

Resmi VSCO, 100 binlerce kez indirildi ve orijinalinden bu yana birçok yeni apk sürümü geliştirildi. VSCO Apk için pek çok farklı kullanımla, sizin ve aileniz için en uygun olanı bulmanız muhtemeldir. Bazı insanlar en son sürümün ihtiyaç duydukları her şeyi yaptığını görebilirken, diğerlerinin belirli yönleri özelleştirmesi gerekebilir. Tercihleriniz ne olursa olsun, sizin için bir uygulama var.

 

Uygulamanın yaratıcıları, yaratımlarının insanlara pek çok yönden fayda sağlayabileceğini fark etti. Bir düğmeye basarak instagramdan çekilen fotoğrafları kolayca düzenleyebilmeniz için oluşturuldu. Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken instagram galerisinden bir resim seçip “Aç” butonuna tıklamak. Buradan, renk şeması ve görüntüye eklenebilecek ek filtreler dahil olmak üzere istediğiniz ayarları değiştirebilirsiniz.

 

Fotoğraf çekmeyi, video çekmeyi ve fotoğrafları geliştirmeyi seviyorsanız, bugün VSCO Apk’yi indirmeyi düşünmelisiniz. Bu, akıllı telefonunuz için mevcut olan en gelişmiş video düzenleme aracıdır. Hevesli bir instagram kullanıcısıysanız, yüksek kaliteli fotoğraflar yüklemenin ve yaratıcı öğeler eklemenin ne kadar keyifli olabileceğini bilirsiniz. Bu tür bir işlevsellik için henüz bir uygulamanız yoksa, kesinlikle dikkate değer. Tek ihtiyacınız olan, Android platformunun kurulu olduğu bir akıllı telefon.

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir