Apk başlıkları

  Zarchiver Pro Apk, Zip, RAR ve APK dosya türlerini arşivlere dönüştüren bir dosya arşivleme yazılımı olan Zarchiver’ın yeni bir sürümüdür. Zarchiver pro apk, işletmeler, bireyler ve kuruluşlar tarafından verilerini günlük olarak yönetmek için kullanılmıştır. Google için Zarchiver Pro Apk, Z Archiver Zip dosyalarını çıkarmak ve sıkıştırmak için harika bir araçtır. Zarchiver, Zip ve RAR dosyalarını arşivlere dönüştürmekten başka görevleri gerçekleştirmek için de kullanılabilir.

  Zarchiver Pro Apk indir

  Google için Zarchiver pro apk, Google sunucularındaki Zip ve RAR dosyalarının performansını sıkıştıran ve iyileştiren bir yardımcı programdır. Zarchiver pro apk, ücretsiz bir demo sürümü ve ücretli bir sürümle birlikte gelir. Ücretsiz sürüm, bir seferde bir klasörü yönetmekle sınırlıdır. Bu sürüm aynı zamanda basit Z arşivleme görevleri için de kullanışlıdır.

  ZArchiver Pro Apk

  Zarchiver pro apk, farklı arşiv biçimlerini destekler ve birden fazla klasör ve alt klasörü yönetmek için kullanılabilir. Z arşivleme projesini yönetmenin iki yolu vardır, arşivleri sıkıştırabilir veya belirtilen formatlarda geri yükleyebilirsiniz. Zarchiver birçok Zip ve RAR formatını destekler ve bunlar zarchiver sıkıştırma apk kullanılarak sıkıştırılabilir ve geri yüklenebilir. Seçilen Zip veya RAR formatı daha sonra zarchiver özelliklerinde listelenecektir. Bu, kişinin hangi formatı geri yüklemek veya sıkıştırmak istediğini seçmesine izin verir. Varsayılan olarak seçilen biçim sıkıştırılmış Zip dosyalarıdır. Game Booster 4x Faster Pro Apk – GFX Tool & Lag Fix

  Zarchiver Pro Apk Ücretsiz

  Zarchiver pro sürümü, kullanıcının bir sıkıştırma meydana geldiğinde bilmesini sağlayan kullanışlı bir yardımcı programla birlikte gelir. Dosyanın kaydedildiği tarihi ve saat damgasını görüntüler. Bu bilgileri her zaman yedekleme klasörüne geri yükleyebilirsiniz. Aracın bir takvimi de vardır. İstediğiniz tarih ve saati ayarlayabilirsiniz, ertesi gün sizin için otomatik olarak geçerli olacaktır. Ayrıca zarp ve özellikleri hakkındaki anlayışınızı geliştirmek için bilgilerle dolu bir yardım bölümü de bulunmaktadır.

   

  Zarchiver pro apk, anlaşılması çok kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Arayüz, aralarından seçim yapabileceğiniz üç panel sunar. İlk panel, programı arka planda mı, sürekli olarak mı yoksa yalnızca bekleme modundayken mi çalıştırmak istediğinizi seçebileceğiniz başlangıç ​​ayarlarını içerir. İkinci panel, o anda oturum açmış kullanıcıları görüntüler. Verileri kimin ve ne zaman düzenlediğini görebilirsiniz, bir sonraki bilgisayarınızın dahili deposundaki standart dosya listesidir. Hungry Shark World  4.4.2 Apk

   

  Üçüncü panel, size arşiv dosyalarını değiştirme veya sıkıştırma seçeneği sunar. İlk adım, sıkıştırmak veya korumak istediğiniz dosya türünü seçmektir. Archive pro apk, dosya, web sayfası, müzik, film, video, pdf, doc ve kişisel belge gibi çeşitli seçeneklere sahiptir. Bu dosyalardan birine tıkladığınızda sizden bir şifre seçmeniz istenecektir. Bir şifre, başkalarının bu dosyaya mobil cihazdan erişmesini engelleyecektir. 

  Zarchiver Donate

  Zarchiver donate, ZFS havuzunuzun hızını artırmaya yardımcı olan ve bant genişliği kullanımını azaltan gelişmiş bir çıkarma işlemi gibi bir dizi başka özellikle birlikte gelir. Dosyaları ve klasörleri bir zamanlamaya göre otomatik olarak ayıklayan bir zamanlayıcı da alırsınız. Çeşitli akıllı telefon cihazlarında verimli bir şekilde çalışabilmesi için çeşitli biçimleri ve sıkıştırma türlerini destekler. Ayrıca, ZFS dağıtım görevleri için birden fazla cihaz kullanmanıza izin veren bir zamanlayıcıya sahiptir.  ZFS cihazlarını oluşturma, kopyalama ve silme gibi çeşitli seviyelerde düzenleyebilirsiniz.

   

  İnceleme ve Tartışma

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir