İnsta Aero apk Güncel Son Versiyon 2021
Icon

İnsta Aero apk Güncel Son Versiyon 2021

Instagram
Apk Adı Instagram
Package com.instagram.android
Yayıncı Instagram
Kategori Hileli Uygulamalar
Versiyon Cihaza göre değişir
Boyutu Cihaza göre değişir
Yorum Android Cihaza göre değişir
Mod Özelliği Sınırısız Kilitler
Son Güncelleme
Insta Aero apk'nun temel amacı, cep telefonlarındaki kullanıcıların resim yüklemeleri için Aeroinsta kolay ve kullanışlı bir yol sağlamaktır. ins...

Insta Aero apk‘nun temel amacı, cep telefonlarındaki kullanıcıların resim yüklemeleri için Aeroinsta kolay ve kullanışlı bir yol sağlamaktır. insta Aero Apk bunu istediğiniz herhangi bir platformdan yapabilirsiniz. Aeroinsta Bu uygulama, hareket halindeyken fotoğraf çekmenizi sağlar. İster bir alışveriş merkezinde yürüyor olun, ister ofisinizde oturuyor ve güzel bir manzaranın hızlı bir fotoğrafını çekmek istiyorsanız, apk bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Android telefonunuza herhangi bir ekstra uygulama veya başka bir şey yüklemeniz gerekmeyecek. Sadece Insta Aero’yu başlatmanız ve bir fotoğraf çekmeniz gerekiyor.

İnsta Aero apk Güncel Son Versiyon 2021

Insta Aero Apk indir

Insta Aero Apk Son günlerde piyasada pek çok sosyal paylaşım sitesi açılmaya başladı. Bunların çoğu ücretsiz olsa da, bazıları ücretli hizmetler sunuyor. Birçok kişi, telefonlarına herhangi bir şey indirmelerini gerektirmeyen bir uygulamayı kullanmayı tercih eder. Kullanıcılar için daha çekici hale getirmek için Instagram, Insta Aero apk adlı kendi uygulamasının versiyonunu değiştirdi. Spotify Premium Apk

 

Bu insta aero apk ile Instagram’ın sürümü arasında bazı benzerlikler var. Her ikisi de uzun etiketlerin kullanımını destekler. Tek fark, Insta Aero’nun düz siyah bir yazı tipi kullanması, Instagram’ın ise metin içeriği için hafif bir yazı tipi kullanmasıdır. Bu, kullanıcıların sosyal ağ sitesindeki mesajları okumasını kolaylaştırır. En yaygın instagram kullanıcılarından bazıları, seyahatlerinden fotoğraflar paylaşan kişiler, nişan yüzüklerini sergileyen kişiler ve güzel bir el çantası sergileyen kişilerdir.

Aeroinsta Apk

Hem insta aero apk hem de Instagram, uygulamalarının sürümlerini kullanıcılar için daha çekici hale getirmek için değiştirir. Aeroinsta uygulamasının arayüzü, sosyal ağ sitelerinde bulacağınız gibi görünüyor. Kullanıcılar, uygulamanın arka planını değiştirmek istediklerinde açık ve koyu renkler arasında geçiş yapabilirler. Ayrıca, kullanıcıların fotoğrafları kırpmasına ve fotoğraflara metin veya grafik eklemesine olanak tanıyan bir düzenleme işlevi sunar. Uygulamanın bir diğer özelliği de görüntüleri instagram ve diğer sosyal paylaşım siteleri üzerinden başkalarıyla paylaşabilme özelliğidir. Game Booster VIP

 

Aeroinsta  uygulamasından farklı olarak, kullanıcıların uygulamanın iPhone sürümünü edinmek için Google Play uygulamasına gitmesi gerekir. Resmi Aeroinsta apk, doğrudan indirme bağlantısı gerektirdiğinden ücretsiz olarak kullanılamaz. Kişinin programı telefonuna başarılı bir şekilde kurabilmesi için bağlantının dağıtımcı tarafından sağlanması gerekir.

 

Kullanıcıların instaero ayarlarını başarıyla kurmak ve ayarlarını değiştirmek için yeterli depolama alanına sahip bir bilgisayara sahip olmaları gerekir. İndirilen medya aktarım aracı dosyaları aktarabilir ancak programın değiştirilmiş sürümünü içermez. Aeroinsta Bu, kullanıcıların yeterli depolama alanına sahip bir bilgisayar bulması ve ardından indirilen medyayı telefona aktarması gerektiği anlamına gelir. Uygulamanın değiştirilmiş sürümünün fiyatı 1,99 ABD dolarıdır. Spotify Premium Apk 8.6.84.1222 Son Sürüm indir.

Programı telefona kurmak, kullanıcının kurulu yazılımı etkinleştirmek için gerekli olan bir PIN numarasını girmesini gerektirir. Programın değiştirilmiş sürümünü indirmek için kullanıcıların Google Play uygulamasına pin numarasını girmeleri gerekir.

 

Insta aero, telefonun ana ekranının, profilinin ve simgelerinin görünümünü değiştirmenin veya değiştirmenin ücretsiz ve kolay bir yoludur. Aeroinsta bu, insanların artık her kullanmak istediklerinde Insta ayarları için ödeme yapmaları gerekmediği anlamına gelir. Bu, insanların çok para biriktirmelerini sağlar. Kişiler belirli bir fotoğrafı paylaşmak isterlerse iki instagram hesabı da kullanabilirler. Bu, kullanıcıların sosyal medya hesaplarını güncellemelerine ve telefonlarındaki görüntüleri herkesle paylaşmalarına olanak tanır.

Google Play Store Puanlaması

4
127667067 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share İnsta Aero apk Güncel Son Versiyon 2021
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4
(127667067 Puan)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.