Extreme Car Driving Simulator Apk

Apk İçeriği

Extreme Car Driving Simulator Apk adlı ekstrem araba sürüş simülatörü apk’sındaki “Av”, Hindistan’ın uçsuz bucaksız ve heyecan verici manzarasında çok sayıda araçla yarışmanın etrafında dönen son derece bağımlılık yapan bir oyundur. Oyun, oyuncuya, farklı ülkelerden en egzotik araçların bazılarına karşı zekalarını denemelerine izin vererek, aşırı araba sürüşünün heyecanını deneyimlemeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor. Extreme Car Driving Simulator Apk Oyuncunun ayrıca oyunun her aşaması için farklı bir araç kullanmasına izin verilir ve “kovalama” modu, oyunda diğerlerine karşı koydukları farklı araçlar için daha fazla puan kazanmalarına izin verir.

Extreme Car Driving Simulator Apk

Extreme Car Driving Simulator Apk indir

Extreme Car Driving Simulator Apk özelliği, oyuncuların seçebileceği Gündüz / Gece modları. İlk iki mod, oyuncunun tüm gün boyunca parlak güneş ışığı altında yarışmanın heyecanını yaşamasına veya en vahşi ormanlarda yarışırken karanlık gece gökyüzünü navigasyonu olarak kullanmasına izin verir. “Takip etme” modu, oyuncunun oyunun her aşaması için farklı araçlar almasına izin verir ve “kovalama” aracı, trafik sıkışıklığında kalırsanız aynı anda iki araca sahip olmanızı sağlar. Extreme Car Driving Simulator Apk

Extreme Car Driving Simulator Apk dayı

Extreme araba sürüş simülatörü apk, oyuncunun en uzun sürdüğü tur sayısı ve bu turlarda ulaştığı en yüksek hız gibi istatistikleri içerir. Ayrıca oyuncuya oyundaki diğer sürücüleri, sürüş tarzlarını ve stratejilerini vb. kontrol etme fırsatı verir. Bu gibi istatistikler, internetten indirilebilen üçüncü şahıs uygulamalarının kullanılmasıyla elde edilebilir, bu uygulamalar oyuncuya diğer sürücülerin belirli durumları nasıl ele aldığına dair derinlemesine bir fikir verir.

Sport car 3 Apk : Taxi & Police Güncel Sürüm 1.03.034

Extreme Car Driving Simulator Araba hilesi

Extreme Car Driving Simulator Apk, oyunculara sürüş sırasında güzel bir manzara manzarası sunan 60 güzel arka plan paketine sahiptir. Arka planlar, tüm cihaz çözünürlüklerine ve ekran boyutlarına uyacak şekilde özenle tasarlanmıştır. Ayrıca, sürüş deneyimini daha heyecanlı hale getiren bir dizi ses, müzik ve video içerir. Ücretsiz sürüm yalnızca sınırlı sayıda arka plan temasına izin verirken, profesyonel sürüm sınırsız temalara izin verir ve ayrıca en sevdiğiniz videolardan oluşan bir video kitaplığına sahiptir.

Extreme Car Driving Simulator Apk

Bu yazılımı yükledikten sonra, onu Google hesabınıza kaydetmeniz gerekecektir. Bu adım oldukça açıklayıcıdır. Google play uygulamasında, aşağıya doğru kaydırın ve Uygulamalar’a tıklayın. Google Hesabı Kaydı’nı seçin. İşlemi tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin ve artık aşırı araba sürüş simülatörü uygulamasını kullanmaya hazırsınız.

 

Google hesabını kaydettikten sonra Google play store uygulamasını cihazınıza indirin. İndirdikten sonra oyun mağazasını açın, Google Android’e göz atın ve ekstrem araba simülatörünü seçin. Uygulama size yeni uygulamanızın nerede yayınlanmasını istediğinizi soracaktır. Bir sonraki adım, istediğiniz hedef kitleyi girmenizdir. Cep telefonu pazarını hedeflemeyi düşünüyorsanız, telefonları seçin ve ilgili kategoriyi seçin. Truck Simulator Ultimate Apk

Extreme Car Driving Simulator Apk son sürüm

Extreme Car Driving Simulator Apk Son adım, Google oyun mağazasında uygulamanızı yayınlamanıza izin verecek uygun grubu bulmaktır. Seçilen uygulamalar sayfanın sol bölmesinde listelenecektir. Uygun bir kategori bulana kadar listeyi kaydırın. Göndermek için uygulama adının yanındaki artı işaretine tıklayın. Apk iki dakika içinde yayınlanmalıdır.

 

Cihazınız üzerinden Google play store’a erişmek için Google hesabınızı kullanarak play store’a giriş yapın. Bluestacks uygulamanızı bulmak için uygulamalar listesini gözden geçirin. Paketi seçin ve sağlanan ekrandaki talimatları izleyin. Yükleme prosedürünü tamamladığınızda, masaüstündeki bluestacks simgesini başlatın ve yüklemek için talimatları izleyin.

Share Extreme Car Driving Simulator Apk
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir