Monster Box Apk [ Hileli ] 2021**

Apk İçeriği

Monster Box Apk Monster Shooting Game gibi bir oyun yaratmak mümkün mü? Evet. En az bir kişi böyle bir oyun üzerinde çalıştı. Ancak fikir ticari olarak piyasaya sürülmedi, belki de çok fazla teknik sorun olduğu için. Kim bilir?

Monster Box Apk

Geçenlerde popüler bir oyun geliştiricisinin müşteri hizmetleri ekibinde çalışan biri bana, canavar atış oyunu yapmak mümkün mü diye sordu. Ona yapabileceğimi söyledim ve bana ekibi hakkında konuşup konuşamayacağımızı sordu. Ona ekibinin deneyimli nişancı oyuncuları olup olmadığını sordum. Hayır dedi, ekibi “hepsi çocuklar”.

Monster Box Apk indir

Monster Box Apk Yazılım Teknoloji Grubunun kaliteli bir canavar atış oyunu yapması mümkün mü? Elbette dedim ve çevrimiçi nişancı oyunumuz Monster Jam’i yaratanlar onlar. Henüz üniversitedeyken ücretsiz çevrimiçi nişancı oyunumuzun erken bir sürümünü yarattılar.FRAG Pro Shooter Apk

 

Oyunda “kapsam” kavramını kullanıyorlardı. Oyuncuyu dev bir labirentin içine koydular ve amaç, belirli bir zaman aralığında ortaya çıkan tüm canavarları vurmaktı. Oyuncunun hedeflerine kısa bir mesafeden nişan alması ve canavarları öldürmek için başka stratejiler kullanması gerekiyordu. Monster Box Apk Tetiğe basıldığında geri tepmeyi kullandılar ve mermi makineli tüfekten ateşlendiğinde nişan alabiliyordunuz. Daha fazla canavar öldürmek için dondurma tabancaları da kullanabilirdiniz ve tabii ki cephanenizi korumak zorundaydınız. Oyunda başka bir silah daha vardı – “bombalar”.

 

Bu canavar atış oyununda bir ejderha avcısı rolünü üstlenebilir ve ejderhaları avlayabilirsiniz. Monster Box Apk Oyunun bazı noktalarında size bir Dragon Hunt görevi verilecek ve bir sonraki seviyenin kilidini açmak için onu tamamlamanız gerekiyor. Her alanda öldürmeniz gereken birkaç ejderhanız olacak ve onları vurmayı başarırsanız bir mücevher ile ödüllendirileceksiniz.

Monster Box Apk hileli

Bahsedeceğimiz bir sonraki uzay nişancı oyunu Alien Space Shooter. Bu aslında Apple II’deki ilk arcade sürümlerinden biriydi ve birçok arcade oyun emülatörü PC için bağlantı noktaları yaptı. Bu oyunda, dünyayı yoktan var gibi görünen istilacılardan kurtarmanız gerekecek. Vurabileceğiniz birkaç farklı uzaylı ve yol boyunca size yardımcı olacak çeşitli güçlendirmeler var. İnsan ırkına yardım ederken uzay canavarları ve düşman gemileriyle de karşılaşacaksınız.Pokemon UNITE apk

 

Monster Box Apk Daha fazla ejderhayı vurdukça bir sonraki seviyeye geçeceksiniz, bir sonraki seviyeye geçmek için daha fazla ejderha öldürmeniz gerekecek. Monster Box Apk Vurabileceğiniz çok çeşitli düşmanlar ve arayışınızda size yardımcı olacak farklı güçlendirmeler olduğu için, Alien Space Shooter çok çeşitlidir. Monster Box Apk Oyun ayrıca arka plan müziği gibi birkaç farklı ayara sahiptir. Ayrıca oyunun iki sürümünü de bulabilirsiniz, biri DOS tabanlı bilgisayar için, diğeri Macintosh ile uyumlu. Buradaki diğer oyunlarda olduğu gibi, çıkmadan önce oyunu kaydetmeniz gerekir, aksi takdirde tüm ilerlemenizi kaybedersiniz.

 

Son olarak, bu serinin son bölümünde, Galaxy Heroes adlı son arcade atış oyunu tarzı shoot em up hakkında konuşacağız. Monster Box Apk Bu oldukça yeni bir sürüm ve şu anda yalnızca Nintendo Wii’de mevcut. Silahlı atış, gemi atış ve uzay deniz patlatma arasında oldukça kolay geçiş yapmanızı sağlayan ilginç ve benzersiz bir kontrol şemasına sahiptir. Ayrıca oyun boyunca çeşitli güçlendirmeler ve madalyalar da bulabilirsiniz. Hit olup olmayacağını söylemek için henüz biraz erken olsa da, kesinlikle olacak gibi görünüyor.

Array
Share Monster Box Apk [ Hileli ] 2021**
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu Kıbrıs Evden Eve Nakliyat