The Sims Apk™ 2021 Son Sürüm FreePlay
The Sims Apk™ 2021 Son Sürüm FreePlay

The Sims Apk™ 2021 Son Sürüm FreePlay

Post on

Apk Bilgileri

Apk Adı The Sims™ FreePlay
Package com.ea.games.simsfreeplay_na
Yayıncı Electronic Arts
Kategori Hileli Oyunlar
Versiyon 5.64.0
Boyutu 56
Yorum Android 4.1 and up
Mod Özelliği Sınırsız Para
Son Güncelleme
Sims hikayeniz nedir? Sim'lerinizin yaşamlarının her yönünü yaratın ve özelleştirin! The Sims™'in yaratıcılarından mobil cihazlarda eksiksiz bir Sims deneyimi geliyor! Sim topluluğunuz ...

Apk İçeriği

The Sims Apk. Sims FreePlay modülü, popüler Sims 3 for Windows PC’nin yapımcıları tarafından tasarlanan, Sims’lerinizi günden güne doğrudan telefonunuzdan kontrol edeceğiniz, Android telefonlar için bağımsız bir mobil uygulamadır. Yazılım, çok popüler Sims Medieval’e dayanmaktadır ve oyuncuların temel oyundaki öğeleri, kariyerleri ve olayları kullanmalarına olanak tanır. Mobil uygulama, geleneksel konsollarda bulunanlara benzer birçok özellik de sunuyor. Sims Medieval, oyunculara fantezilerini yaşama ve bir ortaçağ lordu veya küçük hanımın gözünden ortaçağ zamanlarını deneyimleme şansı veriyor. Uygulamanın ücretsiz oyun sürümü, internet bağlantısı gerektirme gibi birkaç sınırlamaya sahiptir, ancak diğer sürümler satın alındıktan hemen sonra indirilebilir.

The Sims Apk indir

The Sims Apk, size oyunu oynamanın en iyi yolları hakkında ipuçları ve tekniklerin yanı sıra işleri nasıl tamamlayacağınıza ve başarıların kilidini açacağınıza dair ipuçları veren tam özellikli bir öğretici içerir. Oyun, kullanıcıların kıyafetlerini değiştirirken bir karakter oluşturmalarına, görünümlerini kişiselleştirmelerine, yeni beceriler ve nitelikler edinmelerine olanak tanır. Kullanıcı, tek bir oyuncu veya kooperatif modu ile oynayabilir ve İnternet üzerinden dört oyuncuya kadar bağlanabilir. Sims Medieval genişleme paketleri, oyunun etkileşimini daha da artırarak size tüm heyecan verici yeni eklemeleri ve oyun mekaniklerini deneyimlerken diğer oyuncularla takım kurma veya diğerlerine karşı rekabet etme fırsatı verir.

The Sims Apk

The Sims Apk, temel oyun deneyimini değiştirerek oyunculara mobil cihazlar için özel olarak oluşturulmuş gelişmiş bir deneyim sunar. Mod ayrıca, gerekli eşyaları satın almak için Sims parasını kullanırken kendi evinizi inşa etme ve yönetme yeteneği gibi heyecan verici yeni özellikler içerir. Farming USA 2 Apk 1.76 Mod Sınırsız Para Ayrıca sosyal ağ uygulamalarını kullanarak arkadaşlarınızı evinizi ziyaret etmeye davet edebilirsiniz. Sims Medieval genişleme paketi, Ortaçağ döneminin engin ve gizemli dünyasını keşfetmenize olanak tanıyan yeni oyun mekanizmaları ve özellikleri sunar. Sims Medieval modu, evinizi tüm ihtişamıyla dekore etmenize olanak tanıyan yeni araçlar da içerecek. 

 

Sims mod apk, oyuncuların oyunlardan mümkün olan maksimum keyfi almalarını sağlamak için tasarlanmış bir dizi heyecan verici özellik içerir. Modun en önemli kısmı, hyperlink yetkilerini elde etme yeteneğidir. Köprüler, oyuncunun diğer oyuncularla bağlantı kurabileceği ve çok oyunculu oyunlara katılabileceği portallardır. Arkadaşlarınızı The Sims oynamaya davet ederek diğer oyunculara mesaj gönderebilir, eşya satın alabilir, binalara ve Sims puanlarına erişebilirsiniz. Sims hücresel modu, arkadaşlarınızla oyun oynamanıza veya ödüller ve ödüller almak için çok oyunculu sistemi kullanmanıza olanak tanır.

The Sims Apk Son versiyon

Sims mobile, oyuncuların birbirlerine karşı hararetli savaşlara girmelerini sağlayan ilginç bir çok oyunculu sisteme sahiptir. Oyun resmi siteden indirilebilir veya Google Play Store’dan seçilebilir. Sims mobil apk, popüler PC oyununun masaüstü arayüzüne benzeyen bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla mali durumunuzu yönetmenize, yetenek, beceri, envanter seçip bunlara erişmenize ve yetenekler oluşturmanıza olanak tanır. Modun resmi eklentisi, bir dizi indirme yoluyla erişilebilen çeşitli yeni özellikler sunar.

 

The Sims Freeplay modunun Android sürümü, Simplerania’da seyahat ederken ödüllü tek oyunculu kampanyayı deneyimlemenize ve oyunda yer alan tüm ilginç simge yapıları ve şehirleri ziyaret etmenize olanak tanır. Sims Freeplay modu, Windurst ve Azada gibi tam sürümde yer alan tüm ünlü şehirleri içerir. Sims Freeplay modu, okyanusu geçmek ve adanın manzarasını görmek için bir iskele kullanmanızı sağlar. Sims Freeplay modu, sunduğu tüm özelliklere erişebilmeniz için iskelenizi özelleştirmenize olanak tanır. Sims Freeplay modu, kendi karakterinizi geliştirmenize ve karakteriniz için nasıl seviye atlayacağınızı ve yeni yükseltmeler alacağınızı seçmenize yardımcı olur.

 

The Sims Freeplay Modunun en yeni sürümü, kullanıcıların The Sims Social Network oyununun bir parçası olan kapsamlı bir resim kitaplığından içerik seçmesine ve indirmesine olanak tanır. Ayrıca, yalnızca premium abonelere sunulan birçok özellik vardır ve bunlar, sosyal statünüzü göstermenize ve daha geniş bir kitleye ulaşmanıza olanak tanıyan özel mücadeleleri ve yarışmaları içerir. Sims Freeplay mod apk, bir forum ağı aracılığıyla diğer oyuncularla bağlantı kurmanıza ve videoları kullanarak stratejilerinizi ve püf noktalarınızı paylaşmanıza olanak tanır. Sims freeplay apk’de bulunan video paylaşım özelliklerini kullanarak kendi videolarınızı da yükleyebilirsiniz.

 

The Sims Freeplay, popüler SIMS Franchise’ın en yeni üyesidir ve android cihazınızı kullanarak heyecan verici çevrimiçi rol yapma oyunlarını oynamanıza izin verir. Mod, The Sims Medieval ve The Sims City gibi muhteşem ücretsiz çevrimiçi oyunlarıyla tanınan The Sims Studio tarafından geliştirilmiştir. Rol oynamayı seviyorsanız, oyunun bu son versiyonunu kesinlikle beğeneceksiniz. The Sims hayranları ve oyunun en güncel sürümünü denemek isteyenler için harika bir haber, The Sims hücresel modunun en son sürümünü The Sims şirketinin resmi web sitesinden ücretsiz olarak indirebilmenizdir.

Download The Sims Apk™ 2021 Son Sürüm FreePlay for Android

Google Play Store Puanlaması

4.1
1,012,180 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share The Sims Apk™ 2021 Son Sürüm FreePlay
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir