Truck Simulator APK Ultimate v1.0.8 [ Sorunsuz ]
Truck Simulator APK Ultimate v1.0.8 [ Sorunsuz ]

Truck Simulator APK Ultimate v1.0.8 [ Sorunsuz ]

Latest Update on

Apk Bilgileri

Apk Adı Truck Simulator : Ultimate
Package com.zuuks.truck.simulator.ultimate
Yayıncı Zuuks Games
Kategori Simülasyon
Versiyon 1.0.8
Boyutu 72
Yorum Android 7.0 and up
Mod Özelliği Free Ads
Son Güncelleme
Şirketini kur, çalışanlar işe al, filonu genişlet, Yolların kralı ol.

Apk İçeriği

Google Play’e en son eklenen Truck Simulator APK, Big Fish Games tarafından geliştirilen heyecan verici bir oyundur. Ünlü Amerikan kamyonlarını deneyimleyin ve kumlu Kaliforniya, kayalık Nevada ve güçlü Arizona Büyük Kanyon Eyaleti boyunca farklı türde kargolar getirin. Oyun, farklı kamyon türlerinin sanal taşımacılığına yeni bir anlam getiriyor. Kamyonet, büyük kamyonlar vb. gibi kullanmak istediğiniz kamyon türünü seçebilirsiniz. Ek olarak, ehliyetinizi, kamyonun rengini ve direksiyon kilidi ve hız göstergesi ekranı gibi diğer özellikleri seçebilirsiniz.

Truck Simulator APK

Android cihazlar için mevcut olan en eğlenceli oyunlardan biridir. Oyun, kendi kamyonunuzu seçmenize ve farklı hedeflere sürmenize izin verir. Oyun, oyuncuya çok çeşitli sürüş heyecanının tadını çıkarma şansı verir. Hayatınızda daha fazla eğlenmek istiyorsanız, Truck Simulator Ultimate APK uygulaması en iyi seçimdir.

Truck Simulator APK

Truck Simulator APK‘sına erişmek için Google Play’i kullanmanız gerekir. Bunun nedeni, uygulamanın Android arayüz sistemini kullanmasıdır. Ancak cihazınızın donmasını önlemek için güncel bir Gmail hesabınızın olması gerekir. Diğer gerekli şeyler, minimum telefon sürümü ve belleği içerir. Bunları zaten kontrol ettiyseniz, şimdi devam edebilir ve popüler kamyon simülatörü uygulamasının ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz.Farming USA 2 Apk 1.76 Mod Sınırsız Para

Truck Simulator APK indir

Truck Simulator APK dosyasını indirdikten sonra mobil cihazınıza veya dizüstü bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bunu yapmak için cihazı bilgisayara USB kablosu veya Wi-Fi ağı üzerinden bağlamanız gerekir. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın ana ekranında simgesini aramalısınız. “Yükle” veya “Kaldır” arasında seçim yapabilirsiniz. Simge cihazınızda göründükten sonra, istediğiniz seçeneğe tıklayarak uygulamayı başlatmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca ekranın sağ alt köşesindeki artı işareti simgesine dokunarak iki menü arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

Truck Simulator Ultimate  APK’sını kullanmaya hazır olduğunuzda, yükleme işlemini başlatmanız yeterlidir. Yükleme işlemi sizden benzersiz bir kimlik numarası girmenizi isteyecektir. Bu, sisteme gerçekliğinizi doğrulamak için gereklidir. Google hesabınıza başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken bir sonraki adım, az önce indirmiş olduğunuz Truck Simulator APK dosyasını indirmektir. Bunun için e-posta programınızı açmalı ve indirmek istediğiniz dosyayı yazmalısınız.

Truck Simulator APK hileli son sürüm

APK dosyasını başarıyla indirdikten sonra Truck Simulator yazılımının görevlerinizi engellememesi için şu anda üzerinde çalıştığınız tüm uygulamaları kapatmalısınız. Ardından, USB kablosunu bilgisayarınızdan çıkarmalı ve dijital kameranın USB bağlantı noktasına takmalısınız. Kurulumun düzgün çalışması için kameranın USB kablosuyla çalıştırılması gerekir.

 

Ardından, kamyon şoförü simülasyon programını açmalısınız. Uygulamayı başlatırken, kullanmakta olduğunuz araçla ilgili bazı bilgileri girmenizi isteyecektir. Bu, yakıt kapasitesinin yanı sıra kamyonun hareket ettiği hızı da içerir. Kamyon sürücüsü ile ilgili verdiğiniz bilgiler, Truck Simulator Ultimate APK’sında farklı sürüş senaryolarını yeniden oluşturmak için kullanılacaktır. Kamyon sürücüsünden daha yüksek bir puan almak için öndeki yolda belirli ayarlamalar yapması istenebilir.

Truck Simulator APK sınırsız para hilesi

Sonuç olarak, Truck Simulator APK’yı kullanmak basit ve kolaydır. Daha önce hiç böyle bir Uygulama kullanmadıysanız, denemelisiniz. Truck Simulator APK’sını kullanmak, kendi sanal sürücü kursuna sahip olmak gibidir. Programı istediğiniz zaman sürüş becerilerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca önce bir inceleme yapmak isterseniz internetteki en yeni sürüm uygulama testlerine de girebilirsiniz.

Yeni neler eklendi Truck Simulator : Ultimate

Free Ads

En Yeniler

Truck Simulator : Ultimate - Hata düzeltmeleri yapıldı.

Google Play Store Puanlaması

4.3
348,339 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Truck Simulator APK Ultimate v1.0.8 [ Sorunsuz ]
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir