Speedtest by Ookla Premium APK
Speedtest by Ookla Premium APK

Speedtest by Ookla Premium APK

Latest Update on

App Info

Apk Adı Speedtest by Ookla
Package org.zwanoo.android.speedtest
Yayıncı Ookla
Kategori Araçlar
Versiyon 4.6.10
Yorum Android 5.0 and up
Mod Özelliği Unlocked
Son Güncelleme
Speedtest.net yapımcıları. her yerde ücretsiz ve hassas hız testleri al! Kolay, tek dokunuşla bağlantı internet performansı ve hız testi için Speedtest® by Ookla® kullanın —— devasa ...

Apk İçeriği

Speedtest by Ookla Premium APK Android cihazlar için popüler bir hız testi uygulaması Ookla’dan Speedtest’tir. Bu uygulama, ağ sunucularını hız için tarar ve herhangi bir sunucunun kötü performans gösterdiğini kullanıcılara bildirir. Uygulama ücretsizdir ve bazı ek özelliklere sahip premium bir sürümü vardır. Örneğin, bağlantılarının yavaş olması durumunda kullanıcılar e-posta bildirimleri alabilir.

Speedtest by Ookla Premium APK

Speedtest by Ookla Premium 4.6.11 Apk + Mod Uygulama ayrıca otomatik tarama sunar. Sonuç olarak Speedtest, istenmeyen postaları azaltmak ve mobil cihazınızın performansını artırmak için kullanışlı bir araçtır.

Speedtest by Ookla Premium 4.6.11 Apk + Mod indir

İnternet bağlantı sorununuz varsa, internet bağlantınızın ne kadar hızlı olduğunu görmek için Speedtest by Ookla’yı kullanabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve indirmesi ve kullanması kolaydır. Bir deneme sürümü mevcuttur ve ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Deneme süreniz olduğunda, premium lisans satın alabilirsiniz. Ürünü satın aldıktan sonra telefonunuzun bulutuna kaydedebilirsiniz.

Ookla’nın Speedtest’i birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. En popüler özelliklerden biri programlanabilir arayüzdür. Kullanıcıların çeşitli hızları test etmelerini sağlar ve ayrıca bant genişliği kullanımını analiz edebilir. Ayrıca, kullanıcıların bir dizi ücretsiz seçenek arasından seçim yapmalarını sağlar ve bağlantı hızları hakkında birçok farklı veri sunar. İndirmesi ücretsiz olsa da, premium seçenekler istiyorsanız ödeme yapmanız gerekir.

Speedtest by Ookla Premium 4.6.11 Apk + Mod seri indir

Gelişmiş bir hız testi arıyorsanız, Ookla Premium’dan Speedtest’i denemek isteyebilirsiniz. Bu hizmet, kullanıcıların bağlantılarının hızını 30 saniyeden daha kısa bir sürede kontrol etmelerini sağlar. Premium özellikleri, kullanıcıların test sonuçlarını sosyal medya ve e-posta yoluyla paylaşmalarına olanak tanır.

Speedtest by Ookla Premium APK

Akıllı telefonunuz veya tabletiniz varsa, yazılımın ayrıca kullanıcıların sorunlarını tartışmasına olanak tanıyan bir sohbet işlevi vardır. Speedtest by Ookla’nın premium sürümü akıcı ve kullanımı kolaydır, bu nedenle önemli bir araçtır.

Speedtest by Ookla Premium APK DOWNLOAD

Ookla Premium tarafından sunulan Speedtest, Android pazarındaki en kapsamlı hız testi uygulamasıdır. Bu uygulama tek dokunuşla yapılan bir uygulamadır ve herhangi bir yazılımın indirilmesini gerektirmez. Bir internet bağlantısının yükleme hızını ve ping’ini görüntüler. Ayrıca kullanıcıya pusula yön bulucu sunar. Game Booster 4x Faster Pro Apk – GFX Tool & Lag Fix Ek olarak, yakındaki baz istasyonlarının haritalarını sağlar. Kullanıcı arayüzü, test sonuçlarının okunmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Speedtest by Ookla’nın premium sürümü mobil cihazlarda kullanılabilir. Premium sürüm, uygulamayı benzersiz kılan çeşitli özelliklere sahiptir. Başlıca özelliği, birden fazla kaynağa bağlanabilmesidir. Premium sürümün yanı sıra mobil uyumluluğu da vardır. Daha hızlı bir internet bağlantısı arıyorsanız, Android için Speedtest by Ookla 4.5.28 Apk’yı indirmek isteyeceksiniz.

Ayrıca ağ kapsamı hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Kapsam haritası, doğru ağ kapsamını gösterdiği için internet test cihazları için kullanışlıdır. Ölçümleri ve hesaplamaları tablo şeklinde gösterir. Ayrıca, Ookla’nın speedtest’i, kullanıcıların dünyanın her yerinde testler yapmasına izin veren küresel bir sunucu ağına sahiptir. Bu uygulama tüm Android cihazlar için olmazsa olmazlardandır. Ayrıca, Android için ücretsizdir ve kullanımı kolaydır.

Speedtest by Ookla mod APK’nin premium sürümü, bir kapsama haritası ve bağlantı sorunlarını çözme talimatları içerir. Kapsama haritasına ek olarak, mobil veri bağlantılarının hızını ve kullanımını da izler. Speedtest by Oola’nın premium sürümü, internet bağlantısını 4K’ya kadar test etme kapasitesine sahiptir. Uygulama android için değerli bir uygulamadır. Üst düzey özelliği, ağın bant genişliğini ve bağlantısını kontrol etme yeteneğidir.

Ağınızın hızının doğru bir şekilde ölçülmesinde sorun yaşıyorsanız, Ookla’nın speedtest’inde çözüm var. Bu uygulama, kullanıcıların internet bağlantılarından endişe duymadan herhangi bir web sitesine bağlanmasını sağlayan bir VPN’ye sahiptir. Diğer araçlardan farklı olarak, bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların ister oyun ister web sitesi olsun herhangi bir web sitesine erişmesine olanak tanır. Bu premium sürümle, internete bağlanma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Yeni neler eklendi Speedtest by Ookla

Unlocked

En Yeniler Speedtest by Ookla

We've added a few updates to make the Speedtest app even better. Have anything else you'd like to suggest? We'd love to hear from you. If you rely on Speedtest to diagnose connectivity issues and keep your internet service provider and carriers honest, we'd be thrilled if you would leave us some feedback on Google Play. Thanks and happy testing!

Speedtest by Ookla’nın premium sürümü, bilgisayarınızı siber saldırılara karşı koruyan güvenlik özelliklerine sahiptir. Güvenlik süreci bağlantınızı her türlü zarardan korur. Journeys: Interactive Series APK v2.0.36 (MOD Free Premium Choices) Uygulama, kötü amaçlı yazılımın yayılmasını önlemek için tasarlanmıştır. İnternet bağlantınızın doğru bir haritasını sağlar. Ayrıca veri kullanım istatistiklerine sahiptir. Uyumluluk özelliği, bağlantınızı test etmenizi sağlar. Uygulamayı kullandığınızda, mobil cihazınızın hızını gerçek zamanlı olarak ölçebilirsiniz.

Google Play Store Puanlaması

4.2
1,291,407 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir